Vilkaviškio apylinkėse – aplinkos tvarkymo darbai

Vilkaviškio savivaldybės administracija šiandieną informavo gyventojus, kad Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšoms bus organizuojami aplinkos tvarkymo darbai – medžių genėjimas kapinėse ir nugriauto pastato teritorijos valymas.

Savivaldybės administracija informavo, kad iki gruodžio vidurio, esant palankioms oro sąlygoms, planuojama iškirsti 36 medžius, kurie jau yra pažymėti raudonais dažais. Taip pat darbus vykdanti įmonė įsipareigojo atlikti ir genėjimo darbus – nudžiūvusios ir aplūžusios šakos bus išpjautos dar 12-ai medžių.

 

Medžiai bus pjaunami ir genėjami Kybartų, Virbalio miestų, Gražiškių, Keturvalakių, Pajevonio miestelių, Alksnėnų, Didvyžių, Gabriškių, Stirniškių, Žaliosios kaimų civilinėse kapinėse.

Taip pat bus tvarkoma nugriauto gyvenamojo ir ūkinių pastatų aplinka Degučių kaime Keturvalakių seniūnijoje. Iki gruodžio 20-osios turi būti išrinktos nugriautų pastatų liekanos, susmulkintos statybinės atliekos ir išlyginta teritorija atsižvelgiant į vietinį reljefą.

 

Parengta portalo „Sūduvos gidas“ pagal Vilkaviškio savivaldybės administracijos informaciją

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE