Vilkaviškio atviras jaunimo centras (AJC) paminėjo 10-ąjį veiklos gimtadienį. Jubiliejinis renginys subūrė esamus ir buvusius lankytojus, darbuotojus, partnerius bei bendruomenės narius – visus, kurie per dešimtmetį prisidėjo prie centro augimo ir stiprėjimo.
Renginio metu prisimintas nueitas kelias – nuo pirmųjų nedrąsių žingsnių iki šiandien veikiančios, aktyvios ir kūrybiškos jaunimo erdvės. Skambėjusi muzika sujungė skirtingus centro veiklos etapus ir bendruomenės kartas.
Svarbia vakaro dalimi tapo nominacijos aktyviems bendruomenės nariams. Įvertintas jaunimo iniciatyvumas, kūrybiškumas ir bendruomeniškumas. Šios nominacijos atspindėjo tai, kuo gyvena Atviras jaunimo centras – drąsa būti savimi, kurti ir veikti kartu.
Susirinkusiuosius sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės vicemerė Daiva Riklienė. Ji padėkojo centro darbuotojams už nuoseklų darbą, o jaunimui – už energiją ir iniciatyvas, kurios kuria gyvą ir prasmingą bendruomenę. Vicemerė linkėjo, kad AJC ir toliau išliktų saugia erdve, kurioje gimsta idėjos, stiprėja pasitikėjimas savimi ir auga atsakinga, kūrybiška jaunoji karta.
Renginio pabaigoje bendruomenė buvo pakviesta pasivaišinti gimtadienio tortu!
Per dešimtmetį Vilkaviškio atviras jaunimo centras tapo vieta, kur gimsta drąsa kalbėti, mezgasi ilgalaikės draugystės ir kiekvienas „man pavyko“ tampa svarbiu asmeniniu laimėjimu.

