Penktadienį Vilkaviškio kultūros centre nuaidėjo paskutinio skambučio šventė, subūrusi Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos abiturientus, mokytojus, tėvus ir svečius. Ši ypatinga diena abiturientams žymi svarbaus gyvenimo etapo pabaigą ir naujų kelių pradžią.
Abiturientus sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės vicemerė Daiva Riklienė bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Žydrė Žilinskienė. Jos abiturientams linkėjo drąsos, ryžto, pasitikėjimo savimi bei sėkmės artėjančioje egzaminų sesijoje.
„Tegu paskutinis skambutis jums tampa gražia pradžia naujiems iššūkiams ir svajonėms. Linkiu sėkmingos egzaminų sesijos, drąsių sprendimų, pasitikėjimo savimi ir ryžto siekti savo tikslų“, – abiturientams linkėjo vicemerė D. Riklienė.
Šventės metu sveikinimo žodžius taip pat tarė Lietuvos Respublikos Seimo narys Algirdas Butkevičius, gimnazijos fizikos mokytoja, laikinai einanti direktoriaus pareigas Neringa Bartelienė, dekanas kun. Virginijus Gražulevičius, mokytojai bei kiti garbūs svečiai.
Šventėje netrūko jautrių akimirkų, padėkos žodžių mokytojams bei tėvams, prisiminimų apie gimnazijoje praleistus metus ir šypsenų, lydimų jaudulio dėl artėjančio naujo gyvenimo etapo.

