Pirmadienį Lietuvoje minėta Medicinos darbuotojų diena. Šia prasminga proga Vilkaviškio rajono medicinos darbuotojai buvo pakviesti į iškilmingą renginį, vykusį Vilkaviškio kultūros centre. Jame netrūko pagarbos, padėkos žodžių ir nuoširdžių emocijų, skirtų tiems, kurių kasdienis darbas neatsiejamas nuo rūpesčio žmogumi ir jo sveikata.
Susirinkusiuosius sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė bei Vilkaviškio dekanas kun. Virginijus Gražulevičius.
„Jūsų darbas reikalauja ne tik žinių ir profesionalumo, bet ir didžiulės širdies. Kiekvieną dieną jūs dovanojate žmonėms ne tik gydymą, bet ir viltį. Esame nuoširdžiai dėkingi už jūsų pasiaukojimą, atsidavimą ir rūpestį“, – kalbėjo meras.
Šventės metu meras A. Neiberka įteikė padėkos raštus rajono medicinos srities darbuotojams, nusipelniusiems už profesionalumą, atsakingą darbą ir reikšmingą indėlį į sveikatos priežiūros stiprinimą Vilkaviškio rajone.
Mero padėkos raštais apdovanoti:
- Audronė Devetinienė, Vilkaviškio rajono savivaldybės Gudkaimio globos namų vyriausioji slaugytoja, – už profesionalią veiklą, geranorišką ir aktyvų dalyvavimą Gudkaimio globos namų bendruomenės veikloje, indėlį prisidedant prie įstaigos tikslų įgyvendinimo ir teikiamų sveikatos paslaugų kokybės gerinimo;
- Milda Žemavičienė, Viešosios įstaigos Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė, – už kūrybiškumą, strateginį mąstymą, inovatyvios ir pažangios įstaigos kūrimą;
- Vilija Matulionienė, Viešosios įstaigos Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytoja, – už atsakingumą, profesionalumą, pareigingumą ir ilgametį darbą;
- Jūratė Kasparavičienė, Viešosios įstaigos Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytoja, – už profesionalumą, lankstumą, nepriekaištingą ilgametį komandinį darbą;
- Angelija Bakšienė, Vilkaviškio „Meliva InMedica“ klinikos gydytoja, – už atsakingumą, profesionalumą, pareigingumą ir ilgametį darbą;
- Teresė Mickevičienė, UAB Vilkaviškio šeimos klinikos bendrosios praktikos slaugytoja, – už ilgametį sąžiningą ir nepriekaištingą darbą, nuoširdų bendravimą su pacientais ir kolegomis;
- Danguolė Almonaitienė, UAB Vilkaviškio sveikatos namų šeimos gydytoja, – už profesionalumą, žmoniškumą, rūpestingumą ir empatiją kiekvienam pacientui;
- Birutė Gumauskienė, VšĮ Vilkaviškio ligoninės gydytoja, – už profesionalumą, atsakingumą ir kruopštų bei nuoseklų požiūrį į pacientų gydymą;
- Daiva Sadauskaitė, VšĮ Vilkaviškio ligoninės bendrosios praktikos slaugytoja, – už profesionalumą, aukštą profesinę etiką, pareigingumą, gebėjimą dirbti komandoje bei jautrų požiūrį į pacientą;
- Dalė Sakalauskienė, VšĮ Vilkaviškio ligoninės maisto gamybos skyriaus vadovė, – už profesionalų ir efektyvų darbą, kuriant dalykišką ir pozityvią darbo aplinką bei užtikrinant aukštą teikiamų paslaugų kokybę;
- Irena Kisielienė, VšĮ Vilkaviškio ligoninės slaugytojo padėjėja, – už atsakingą ir profesionalų darbą, reikšmingai prisidedant prie sklandaus Priėmimo–skubiosios pagalbos skyriaus darbo ir savalaikės pagalbos pacientams užtikrinimo;
- Žydrūnė Čekanavičienė, Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, – už bendruomenės telkimą, organizuojant kraujo ir organų donorystės iniciatyvas, bei aktyvią švietėjišką veiklą;
- Laura Sadauskienė, Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė, – už profesionalią lyderystę, iniciatyvumą ir reikšmingą indėlį stiprinant savivaldybės gyventojų sveikatą.
Susirinkusiems medicinos darbuotojams šventinę nuotaiką dovanojo atlikėja Augustė Vedrickaitė ir grupė.

