Vilkaviškio rajono gyventojams – reikšmingos permainos sveikatos priežiūros srityje. Ketvirtadienį VšĮ Vilkaviškio ligoninėje oficialiai atidaryta atnaujinta Konsultacinė poliklinika, kuri leis pacientams patogiau gauti reikalingas sveikatos priežiūros paslaugas, o medikams užtikrins šiuolaikiškas darbo sąlygas.
Atidarymo renginyje dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, vicemerė Daiva Riklienė, Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Savivaldybės administracijos ir kitų sveikatos priežiūros įstaigų atstovai, ligoninės bendruomenė ir svečiai.
Atnaujintas patalpas pašventino Vilkaviškio dekanas kunigas Virginijus Gražulevičius.
„Siekiame, kad Vilkaviškio rajono gyventojai reikalingas sveikatos priežiūros paslaugas galėtų gauti kuo arčiau namų, o medikams būtų sudarytos geresnės darbo sąlygos. Atnaujinta Konsultacinė poliklinika – svarbus žingsnis šia kryptimi“, – kalbėjo Savivaldybės meras A. Neiberka.
Ligoninės direktorius Linas Blažaitis, džiaugdamasis atnaujintomis patalpomis, pažymėjo, kad jų pertvarkymas buvo būtinas reaguojant į augančius pacientų poreikius bei šiuolaikinius sveikatos priežiūros standartus.
Konsultacinės poliklinikos patalpos atnaujintos įgyvendinant projektą „Sveikatos centro sveikatos priežiūros paslaugoms teikti reikalingos infrastruktūros modernizavimas Vilkaviškio rajono savivaldybėje“. Jo metu patalpos išplėstos per du ligoninės flygelio aukštus, atlikti remonto ir perplanavimo darbai. Siekiant užtikrinti didesnį paslaugų prieinamumą, įrengtas patogus įėjimas žmonėms su negalia, sumontuotas naujas liftas, jungiantis keturis pastato aukštus. Taip pat įdiegta eilių valdymo sistema, įsigyti nauji baldai, medicininė bei kompiuterinė įranga.
Pacientai atnaujintoje, modernioje Konsultacinėje poliklinikoje laukiami nuo gegužės 4 d.

