Vilkaviškio miesto bendruomenė pasileido „Dviračiu į auksaspalvį rudenį – 2020“

Šis žygis buvo jau 28-tas toks Vilkaviškio miesto bendruomenės organizuojamas renginys. Dviračių žygius bendruomenė organizuoja nuo 2006 m. rudens.

Apie būsimą renginį buvo informuota internetinėse svetainėse, socialiniame tinklalapyje Facebook, vietiniame laikraštyje „Santaka“, viešosiose skelbimų lentose Vilkaviškyje, Šeimenos ir Klausučių seniūnijose. Informacija apie būsimą žygį buvo išsiųsta elektroniniu paštu visoms Vilkaviškio r. nevyriausybinėms organizacijoms ir ankstesnių dviračių žygių dalyviams turimos elektroninių adresų bazės adresais.

Žygio maršrutas  Vilkaviškis (J.Basanavičiaus a.) – paradas miesto gatvėmis – Karaliai – Pušyno šilas – Mažieji Šelviai – Teiberiai – Klausučiai – Drebulinė – Biliūnai – Vanaginė – Patunkiškiai – miesto paplūdimys – Vilkaviškis (Kultūros Centras, Vytauto g. 28). Atstumas – 33 km.Dviračiu į auksaspalvį rudenį – 2020

Žygio renginyje dalyvavo 130 žmonių. Dalyvių registracijos duomenimis dviračiais važiavo 105 dviratininkai, kiti dalyviai prisidėjo prie renginio organizavimo.

Žygyje dalyvavo dviratininkai ne tik iš Vilkaviškio bet ir iš kitų rajono vietų: Užbalių, Paežerių, Didžiųjų Budežerių, Alvito, Čyčkų, Gražiškių, Kisiniškių, Antupių, Sūdavos, Rumokų, Pilviškių, Klampučių, Karalių, Giedrių. Į žygį atvyko dalyviai ir iš kitų miestų: Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Šakių, Kudirkos Naumiesčio, Baltrušių (Šakių r.). Du dalyviai iš Kauno (~85 km) atvažiavo dviračiais.

Žygio dalyvių registracijos  metu (J.Basanavičiaus a.) kiekvienam dalyviui buvo įteiktas žygio ženkliukas, lipdukas ir dalyvio kortelė. Registraciją atliko devyni jaunimo savanoriai. Žygio dviratininkų koloną reguliavo trys savanoriai.

Žygio pabaigoje prie Kultūros Centro (Vytauto g. 28, Vilkaviškis) dalyviai buvo vaišinami arbata su spurga, išskirtiniams dalyviams buvo įteikti bendruomenės ir rėmėjo – odontologijos klinikos „Neodenta“, įsteigti prizai. Prizai buvo įteikti jauniausiam ir vyriausiam dalyviams, trims jauniausiems dviratininkams, trims gausiausioms šeimynoms, vienai dviratininkų grupei, iš toliausiai atvykusiam dalyviui, trims iš toliausiai dviračiais atvažiavusiems dalyviams ir vienam stilingai apsirengusiam ir senovišku dviračiu važiavusiam dalyviui, iš viso 14-kai asmenų ir asmenų grupių. Prizai žygio pabaigoje ir po žygio buvo įteikti organizavimo partneriams, rėmėjams ir pagalbininkams, iš viso 17-kai asmenų ir organizacijų atstovų.

Vilkaviškio savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE