Vilkaviškio muzikos mokykla atsisveikino su dar viena absolventų laida

Birželio 11-osios popietę Vilkaviškio muzikos mokykla atsisveikino su dar viena absolventų laida. Vilkaviškio Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo katedroje įvyko iškilminga Vilkaviškios muzikos mokyklos 53-osios laidos absolventų pagerbimo ceremonija.

Ši laida ypatinga, nes ir mokiniams, ir jų mokytojams teko patirti nelengvus karantino išbandymus, išmokti dirbti nuotoliniu būdu. Tačiau kantrybė, darbštumas, pareiga ir meilė menui buvo stipresni. Mokiniai stropiai mokėsi ir sėkmingai baigė muzikavimo ar šokio programas.

Vilkaviškio muzikos mokykla išleistuvėsVisa diplomų įteikimo šventė, kurią vedė metodininkė Edita Andriulionienė, buvo jauki ir nuotaikinga. Šventės pradžioje sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius Artūras Pečkaitis. Talentingais Vilkaviškio muzikos mokyklos mokiniais, jų pasiekimais, garsinančiais mūsų rajoną visoje šalyje ir už jos ribų, pasidžiaugė šventėje dalyvavęs

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Nepamesti muzikinio kelio linkėjo Vilkaviškio Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo parapijos dekanas Virginijus Gražulevičius.

Absolventams įteikti mokyklos baigimo – neformalaus vaikų švietimo pažymėjimai ir direktoriaus padėkos raštai už puikų mokymąsi, aktyvų dalyvavimą konkursuose, festivaliuose bei mokyklos vardo garsinimą.

Po diplomų įteikimo, šiltus ir gražius žodžius mokinių tėvų vardu tarė Laura Kupčinskienė. Ji dėkojo mokytojams už įdėtas pastangas, kad jų vaikai išmoktų mylėti muziką ir ją tausoti.

Muzikos mokyklą baigiantys mokiniai, kaip ir įprasta atsisveikinant, dovanojo nuostabius muzikinius kūrinius. Šventės pabaigoje laukė staigmena – choreografinės grupės šokis. Absolventų pagerbimo ceremoniją vainikavo į dangų pakilę balionai su mokinių svajonėmis.

VIlkaviškio savivaldybės administracijos informacija 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE