Vilkaviškio rajone startavo 2026 metų turizmo sezonas. Šia proga Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras subūrė vietos turizmo bendruomenę, pakviesdamas kartu pažinti krašto išskirtinumą, ragauti vietos produktus ir atrasti naujas patirtis.
Turizmo sezono atidarymas prasidėjo susitikimu Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centre, kur pristatyta edukacijų–degustacijų programa „Pagaminta Vilkaviškyje“. Ji kviečia dar glaudžiau bendradarbiauti vietos gamintojus ir turizmo paslaugų teikėjus bei kurti patrauklias patirtis lankytojams. Susirinkusieji taip pat buvo kviečiami diskutuoti ir dalintis idėjomis.
Renginio dalyvius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės vicemerė Daiva Riklienė.
„Džiugu matyti tokią aktyvią ir kūrybingą turizmo bendruomenę. Kiekvienas jūsų prisidedate prie to, kad Vilkaviškio rajonas būtų patrauklus ir įdomus tiek vietos gyventojams, tiek svečiams. Linkiu, kad šis turizmo sezonas būtų sėkmingas, kupinas naujų idėjų ir gražių atradimų“, – sakė vicemerė.
Vėliau renginio dalyviai leidosi į pažintinę kelionę po rajoną. Pirmasis sustojimas – edukacinis centras „Šelvių medutis“, kuriame pristatytos bitininkystės edukacijos ir galimybės iš arti pažinti bičių pasaulį.
Kelionė tęsėsi sodyboje „Vaitų riešutynė“, kur dalyviai susipažino su apgyvendinimo, poilsio bei lankytojų priėmimo galimybėmis.
Apžiūrėję sodybą, dalyviai leidosi į kelionę traukiniu maršrutu Pilviškiai–Vilkaviškis. Jos metu buvo galima pasigrožėti kraštovaizdžiu ir pabendrauti neformalioje aplinkoje.
Turizmo sezono atidarymą vainikavo „Vilmanto sūrinės“ produkcijos degustacija. Renginio dalyviai turėjo progą susipažinti su rankų darbo sūrių gamybos procesu, brandinimo ypatumais ir paragauti vietinės produkcijos.

