Šiandien Kauno rajone vyksta Nacionalinės bendruomeninių organizacijų tarybos organizuojami mokymai, kuriuose dalyvauja Vilkaviškio rajono savivaldybės Bendruomeninių organizacijų tarybos nariai Ramūnas Žemaitis, Rimvydas Palubinskas, Asta Ivanauskienė bei Bendruomeninių organizacijų tarybos sekretorė Vilma Galinaitienė.
Mokymų metu aptariamos aktualios bendruomeninių organizacijų veiklos temos – pilietinio įsitraukimo stiprinimas, lyderystė, gyventojų įtraukimas į bendruomeninę veiklą, dialogo ir bendradarbiavimo skatinimas.
Taip pat dalijamasi gerąja praktika bei ieškoma sprendimų, kaip stiprinti bendruomeninių organizacijų veiklą savivaldybėse.

