Antradienį Vilkaviškio rajono savivaldybėje lankėsi Vilkaviškio rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Erikas Rugienius kartu su draugijos nariu Valdu Rikliumi. Susitikime dalyvavo rajono meras Algirdas Neiberka ir Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas.
Vizito metu naujasis draugijos vadovas prisistatė, buvo aptarti medžiotojų bendruomenei aktualūs klausimai, bendradarbiavimo galimybės bei tolesnės veiklos kryptys.
Naujasis pirmininkas pareigas eina neseniai – jis išrinktas šių metų kovo pradžioje vykusiame Vilkaviškio rajono medžiotojų ir žvejų draugijos susirinkime.
E. Rugienius yra aktyvus medžiotojų bendruomenės narys, teisininkas, turintis patirties organizacinėje veikloje.
Naujajam pirmininkui meras A. Neiberka palinkėjo sėkmės einant pareigas ir stiprinant medžiotojų bendruomenės veiklą.

