Šiandien Vilkaviškio rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Edgaras Stankevičius, LFF III viceprezidentė Diana Jonaitienė bei futbolininkas, treneris, kybartietis Audrius Paškevičius.
Svečiai susitiko su Vilkaviškio rajono savivaldybės meru Algirdu Neiberka, Savivaldybės administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialiste Renata Nausėdiene.
Susitikimo metu buvo aptarta Lietuvos futbolo vizija ir šios sporto šakos perspektyvos šalies mastu, taip pat diskutuota apie futbolo situaciją Vilkaviškio rajone, esamus iššūkius bei galimybes stiprinti futbolo bendruomenę regione. Kalbėta apie vaikų ir jaunimo įtraukimą į sportinę veiklą, futbolo infrastruktūros svarbą bei glaudesnį bendradarbiavimą tarp Lietuvos futbolo federacijos ir savivaldos.
Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka pabrėžė, kad futbolas rajone turi gilias tradicijas ir yra svarbi bendruomenės gyvenimo dalis.
„Futbolas mūsų rajonui yra svarbus ne tik kaip sporto šaka, bet ir kaip bendruomeniškumą, aktyvų gyvenimo būdą bei jaunimo užimtumą skatinanti veikla. Džiaugiamės galėdami kalbėtis apie futbolo ateitį, ieškoti bendrų sprendimų ir galimybių, kurios prisidėtų prie šios sporto šakos augimo Vilkaviškio rajone“, – sakė meras A. Neiberka.
Susitikimo dalyviai sutarė, kad nuoseklus bendradarbiavimas ir dėmesys futbolui yra vieni svarbiausių žingsnių siekiant stiprinti šios sporto šakos pozicijas tiek regione, tiek visoje Lietuvoje.

