Šiandien Vilkaviškio rajono savivaldybėje lankėsi Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras Alfredas Juozapavičius kartu su Savivaldybės tarybos nariais.
Svečius priėmė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei Administracijos direktorius Vitas Gavėnas.
Susitikimo metu daugiausia dėmesio skirta gerosios patirties pasidalijimui apie Vilkaviškio autobusų stotį – aptarti projekto įgyvendinimo sprendimai, eiga bei kiti su šiuo objektu susiję klausimai. Po susitikimo Savivaldybėje svečiai apsilankė ir pačioje autobusų stotyje, kur galėjo iš arti susipažinti su infrastruktūra bei pritaikytais sprendimais.
Vizito metu taip pat diskutuota ir kitais abiem savivaldybėms aktualiais klausimais, pasidalyta patirtimi bei įžvalgomis apie savivaldos veiklą ir įgyvendinamus projektus.

