Ketvirtadienį Vilkaviškio rajono savivaldybėje įvyko susitikimas su Nacionalinio plėtros banko ILTE atstovais. Pagrindinė susitikimo tema – finansavimo galimybės, kurios leistų paspartinti savivaldybei svarbių infrastruktūros projektų įgyvendinimą.
Šis susitikimas – nuoseklaus bendradarbiavimo tąsa. Kovo pradžioje savivaldybės vadovai Vilniuje susitiko su ILTE atstovais, kur aptarė papildomo finansavimo galimybes. Šįkart diskusijos pratęstos Vilkaviškyje, pereinant prie konkretesnių sprendimų ir pasirengimo etapų.
Diskusijoje kartu su ILTE atstovais dalyvavo savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Apskaitos skyriaus vedėja Lina Stepšienė, Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurga Grigaliūnaitė-Milovanov, Vietinio ūkio skyriaus vedėja Eglė Mockevičienė ir Finansų ir biudžeto skyriaus vyriausioji specialistė Regina Dženkauskienė.
Vizito metu aptartos finansavimo galimybės savivaldybės planuojamiems investiciniams projektams, ypatingą dėmesį skiriant Vilkaviškio meno mokyklos ir miesto stadiono rekonstrukcijai. Diskutuota apie galimus finansavimo instrumentus bei praktinius pasirengimo aspektus. Taip pat aptarti tolimesni žingsniai, siekiant užtikrinti sklandų pasirengimą finansavimui ir efektyvų projektų įgyvendinimą.
ILTE, kaip nacionalinis plėtros bankas, teikia finansines priemones viešiesiems investiciniams projektams, todėl bendradarbiavimas su šia institucija sudaro papildomas galimybes savivaldybei įgyvendinti strategiškai svarbius projektus.

