Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2026 m. balandžio 17 d. įsakymu Nr. A1-237, paskirstytos 2026 metų lėšos savivaldybėms bendruomeninei veiklai stiprinti pagal Nevyriausybinių organizacijų veiklos stiprinimo 2025–2028 metų veiksmų plano 2.1.1 papunktyje nurodytą priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ .
Vilkaviškio rajono savivaldybei skirta 32 068 Eur (37,6 proc. daugiau nei 2025 metais).
Artimiausiu metu bus tvirtinamas Savivaldybės tvarkos aprašas ir skelbiamas konkursas teikti paraiškas.
Informacija apie konkursą bus skelbiama Savivaldybės tinklapyje ir „Facebook“ paskyroje, kviečiama sekti informaciją.

