Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) nuo 2016 metų puoselėja Metų specialisto apdovanojimų tradiciją, kuria kasmet įvertinami visuomenės sveikatos specialistai už profesionalumą, atsidavimą ir reikšmingą indėlį į visuomenės sveikatos stiprinimą.
Kandidatus Metų specialisto nominacijai gali siūlyti visuomenės sveikatos biurų vadovai, šioje srityje dirbantys specialistai bei SVSBA tarybos nariai. Vertinant kandidatus atsižvelgiama į jų profesinius pasiekimus, išskirtines veiklas ir darbui svarbias asmenines savybes.
Šiais metais Metų specialisto apdovanojimas už ilgametį, atsakingą ir nuoširdų darbą skirtas Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistei, vykdančiai visuomenės sveikatos stiprinimą, Aušrai Šukaitienei.
Visuomenės sveikatos specialistai buvo apdovanoti vakar Šilutėje, Hugo Šojaus konferencijų salėje vykusiame jiems skirtame renginyje. Renginyje dalyvavo visuomenės sveikatos srities specialistai iš visos Lietuvos bei garbingi svečiai.
Sveikiname Aušrą Šukaitienę ir dėkojame už atsakingą darbą bei svarų indėlį stiprinant gyventojų sveikatą!


