Vilkaviškio rinkiminėje apygardoje į priekį išsiveržė moterys

Nenumaldomai artėjant rinkimams į LR Seimą naujienų portale „Sūduvos gidas“ klausiame savo skaitytojų, už kuriuos kandidatus jie planuoja balsuoti spalio 11-ąją. Praėjusią savaitę atsakymų laukėme iš Vilkaviškio rinkiminės apygardos gyventojų. Čia rinkėjų palankumo siekia 9-ių partijų atstovai.

Apibendrinus apklausoje dalyvavusių internautų balsus į stipriai į priekį išsiveržė dvi politikės, kandidatuojančios Vilkaviškio vienmandatėje apygardoje. Jas abi palaikė daugiau negu pusė pasisakiusiųjų. Tuo tarpu, 12 proc. žmonių pripažino iki šiol neapsisprendę kam savi balsą atiduos artėjančiuose rinkimuose.

Daugiausiai žmonių, dalyvavusių „Sūduvos gido“ apklausoje rinkosi, kad planuoja balsuoti už Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatę Vilkaviškyje Godą Krukauskienę, kuriai atiteko 33,6 proc. balsų. Vos keliais balsais nuo jos atsiliko ir 32,1 proc. balsavusiųjų palankumo sulaukė Daiva Riklienė, į LR Seimo rinkimus žengianti su Lietuvos socialdemokratų partija.

Kiti septyni Vilkaviškio apygardos kandidatai gerokai atsiliko nuo šių dviejų moterų. Štai Darbo partijos atstovas Vilius Krivickas surinko 9,5 proc. apklausoje dalyvavusių žmonių balsus, Algirdui Butkevičiui, rinkimuose žengiančiam su Lietuvos žaliųjų partija, atiteko 4,3 proc. apklaustųjų balsai, nedaug nuo jo atsiliko ir 3,9 proc. žmonių palankumo sulaukė Kęstutis Smirnovas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas.

Ne itin aktyvūs „Sūduvos gido“ apklausoje buvo Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovą Egidijų Papečkį palaikantys vilkaviškiečiai. Už šį kandidatą pasisakė 2,2 proc. skaitytojų. Dar mažiau balsų, vos 0,6 proc. iš visų balsavusiųjų, sulaukė Gediminas Abeciūnas iš Partijos Lietuva – visų sąrašo ir Vytautas Lekešius iš Krikščionių sąjungos, už kurį pasisakė balsuosiantys 0,4 proc. apklausoje dalyvavusių vilkaviškiečių.

Tuo tarpu Lietuvos socialdemokratų darbo partijos atstovas Edgaras Banikonis internetinėje portalo apklausoje negavo nė vieno balso.

Prieš kurį laiką Vilkaviškio vienamandatės rinkiminės apygardos kandidatų paklausėme, kokias didžiausias problemas jie mato regione ir kokius savo konkurentų rinkiminius pažadus išskirtų, kaip vertus dėmesio. Kviečiame susipažinti su jų atsakymais – https://suduvosgidas.lt/vilkaviskio-apygarda/.

 

Ugnė Stanaitė

Sūduvos gidas logotipas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE