Vilkaviškio savivaldybė paaiškino dėl medžių kirtimo Vytauto gatvėje

Reaguodami į viešojoje erdvėje išreikštą pasipiktinimą dėl iškirstų medžių Vytauto g., norime informuoti gyventojus, kad visi medžių kirtimo darbai Savivaldybėje atliekami griežtai vadovaujantis želdinių ir želdynų saugojimą reglamentuojančiais teisės aktais. Kiekvienas sprendimas kirsti medžius yra gerai apgalvotas ir įvertintas.

Pabrėžiame, kad vykdant želdinių priežiūrą, prioritetas visada teikiamas sveikų, gyvybingų, estetiniu požiūriu vertingų bei perspektyvių želdinių išsaugojimui.

Diskusijas sukėlę medžiai augo po elektros linija, todėl kas keli metai būdavo nupjaustomos jų viršūnės, dėl to  formavosi puvinys. Minėtus medžius dėl jų blogos būklės šalinti buvo numatyta dar 2012 m., atlikus Vilkaviškio miesto želdinių inventorizaciją (pridedamas paveikslėlis žemiau). Nuo to laiko medžiai buvo stebimi ir tikrai niekas neskubėjo jų pašalinti.

Tik atsiradus naujoms aplinkybėms, vykdant statybos darbus ir minimoje vietoje susiaurinus eismo juostas, pravažiuojančios krovininės transporto priemonės (gauti 3 pranešimai) kliudė prie pat važiuojamosios dalies augančias liepas, buvo nulaužtos jų šakos, maždaug 2,5–3 m aukštyje pažeisti jų kamienai bei apgadintos transporto priemonės.

Vilkaviškio Vytauto g.Vilkaviškio savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE