Trečiadienį Vilkaviškio rajono savivaldybėje lankėsi Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos „Rasos“ skyriaus mokiniai, kuriuos lydėjo mokytojai Petras Volungevičius ir Donata Andziulienė bei mokytojos padėjėja Sandra Verbylienė.
Atvykusius svečius pasitiko Savivaldybės tarybos posėdžių sekretorė Enrika Kartavičienė. Ji mokiniams pristatė Savivaldybės veiklą, pagrindines funkcijas bei pakvietė į trumpą ekskursiją po pastatą.
Ekskursijos metu mokiniai apsilankė Mero kabinete, Tarybos posėdžių salėje, susipažino su Vilkaviškio rajono garbės piliečiais. Taip pat lankėsi Civilinės metrikacijos skyriuje, kur skyriaus vedėja Žydrūnė Blauzdžiūnienė pristatė skyriaus veiklą, supažindino su statistika, pasidalijo įdomiais faktais apie santuokų registravimą bei suteikė galimybę simboliškai įžiebti jaunavedžių šeimos židinį.
Viešnagės metu mokiniai turėjo progą iš arčiau susipažinti su Savivaldybės darbu – Tarybos posėdžių salėje išbandė mikrofonus, prisistatė, o Mero kabinete galėjo pasėdėti mero kėdėje. Ekskursijos metu taip pat lankėsi įvairiuose skyriuose, bendravo su specialistais ir domėjosi jų kasdienine veikla.
Svečiai į Savivaldybę atvyko ne tuščiomis – lankytų skyrių darbuotojams dovanojo savo rankų darbo gaminius.
Dėkojama už dovanėles ir tikimasi, kad apsilankymas Savivaldybėje buvo naudingas ir įdomus.

