Vilkaviškio TAU įsikūrė naujose patalpose

Šeštuosius mokslo metus pradėjęs Trečiojo amžiaus universitetas jau įsikūrė naujose patalpose, kuriose prieš kelias dienas apsilankė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Universitetas įsikūrė pačiame miesto centre – J. Basanavičiaus a. 7 (Vilkaviškio seniūnijos pirmajame aukšte). TAU direktorė Dalytė Šileikienė pasidžiaugė, kad naujosios patalpos yra kur kas erdvesnės bei jaukesnės, nei prieš tai turėtos. Jose galės rinktis ne tik universiteto taryba, bet savo veiklas vykdys ir keli fakultetai, nes vienu metu naujose patalpose gali tilpti daugiau nei 20 žmonių.

„Labai smagu, kad galime šioje jaukioje ir didelėje patalpoje susirinkti ir dirbti nesusigrūdę. Svarbiausia, jog net su dviejų fakultetų veiklomis išsitenkame čia ir mums nereikia jokių kitų patalpų. Už tai labai dėkingi esame ir Tarybai, ir rajono valdžiai“ , –  kalbėjo TAU direktorė D. Šileikienė.

Savivaldybės meras A. Neiberka padėkojo universiteto nariams už šiltą priėmimą bei  patikino, kad Savivaldybė ir toliau palaikys šio universiteto veiklas, bendradarbiaus ir visapusiškai padės senjorams siekti žinių.

Susitikimo metu taip pat kalbėta apie projektus, kuriuose galėtų dalyvauti TAU, aptarta universiteto veikla.

Vilkaviškio r. savivaldybės informacija

 

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE