Vilkaviškio trečiojo amžiaus universitetas pradėjo naujuosius mokslo metus

Spalio 1 d. Vilkaviškio Trečiojo amžiaus universitetas pakvietė į šventę „Pasauliui aš vis dar reikalingas“, skirtą paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Tradiciškai, jau šeštąjį kartą, šią dieną kartu pradedami ir nauji Vilkaviškio trečiojo amžiaus universiteto mokslo metai.

Šia proga pasveikinti Vilkaviškio miesto senjorus susirinko gausus būrys universiteto partnerių ir bičiulių: universiteto Garbės rektorius, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė, Vilkaviškio dekanas prel. kan. Vytautas Gustaitis, Lietuvos Respublikos Seimo nario Kęstučio Smirnovo padėjėja Kristina Radzevičienė, Vilkaviškio rajono visuomenės sveikatos biuro vadovė Laura Sadauskienė, Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo komiteto pirmininkas Ramūnas Puodžiūnas, Vilkaviškio viešosios bibliotekos atstovės.

Meras A. Neiberka sveikindamas su naujų mokslo metų pradžios švente studentams linkėjo niekada nesiliauti mokytis. Jo teigimu, universitetas yra labai reikalingas Vilkaviškio senjorams, čia jie ne tik įgyja naujų žinių, patirčių, bet ir susiranda naujų draugų, daug keliauja. Jis patikino, kad Savivaldybė ir toliau palaikys šio universiteto veiklas, bendradarbiaus ir visapusiškai padės senjorams siekti žinių.

Trečiojo amžiaus universiteto direktorė Dalytė Šileikienė pasveikino gausiai susirinkusius naujus ir jau aktyviai dalyvaujančius universiteto veikloje studentus. Supažindino su fakultetų dekanais ir pakvietė studentus aktyviai dalyvauti visuose mokslo metų renginiuose.

Šiais metais veiks net devyni universiteto fakultetai: Sveikatos ir grožio fakultetas (dekanė – Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Laura Sadauskienė), Istorijos ir politinių diskusijų fakultetas (dekanė – Irena Sankūnienė), Buities kultūros fakultetas (dekanė – Gema Skystimienė), Taikomosios dekoratyvinės tautodailės (dekanė – Marija Ščerbienė), Psichologijos fakultetas (dekanė – Milda Aldonienė), Ekologijos fakultetas (dekanas – Stasys Matonis), Literatūros ir menų fakultetas (dekanė – Konstancija Pušinaitienė), Savęs ir pasaulio pažinimo fakultetas (dekanė – Birutė Nenėnienė), Spalvų ir garsų terapija (dekanė – Jūratė Barzdaitienė), Keliautojų klubas (klubo vadovė Birutė Miknevičienė).

Kiekvienas fakulteto dekanas save trumpai pristatė ir pranešė apie prasidedančius mokslo metus.

Renginio metu buvo prisiminta universiteto įkūrimo istorija, apžvelgti praėjusių mokslo metų pasiekimai, pristatyti nauji planai ir veiklos. Direktorė nuoširdžiai dėkojo visiems prisidedantiems prie sklandaus universiteto gyvavimo.

Susirinkusiems studentams ir svečiams Vilkaviškio TAU himną sudainavo moterų ansamblis „Vakarė“ (vad. Danutė Mažeikienė), o savo dainas dovanojo svečiai iš Marijampolės – vyrų vokalinis ansamblis „Sūduvietis“ (vad. Aušra ir Remigijus Morkūnai).

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE