Vilkaviškio vienmandatėje rinkiminėje apygardoje – 9 kandidatai į Seimą

Spalio 11-ąją įvyks rinkimai, kurių metu rinksime naujus LR Seimo narius. Kandidatai jau dabar aktyviai reiškiasi viešojoje erdvėje ir stengiasi pelnyti rinkėjų palankumą.

Artėjantiems rinkimams Sūduvos regionas yra padalintas į keturias rinkimines apygardas – Sūduvos šiaurinę, Sūduvos pietinę, Vilkaviškio ir Marijampolės. Kviečiame iš arčiau susipažinti su Vilkaviškio vienmandate rinkimine apygarda – jos ribomis ir kandidatais, kurie grumsis dėl šio regiono rinkėjų balsų.

Vilkaviškio rinkiminė apygarda yra pažymėta 68-uoju numeriu ir apima visą Vilkaviškio rajoną nuo Vištyčio iki Pilviškių. Apygarda yra suskirstyta dar į 43 mažesnes apylinkes. Iš viso čia yra daugiau nei 32 tūkst. registruotų rinkėjų. Didžiausioje apylinkėje – Vilkaviškio šiaurinėje, suskaičiuoti 2762 rinkėjai, o mažiausioje, Vilkupiuose yra vos 143 balsavimo teisę turintys asmenys.Vilkaviškio vienmandatė rinkimų apygarda ribos

Vilkaviškio vienmandatėje rinkiminėje apygardoje, tiesa, kaip ir kitose Sūduvos regiono apygardose, visi kandidatai rinkimuose dalyvaus kartu su viena iš partijų, nėra nė vieno savo kandidatūrą išsikėlusio politiko.

Kandidatus apygardoje siūlo iš viso 9 politinės jėgos. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai iškėlė vilnietės Godos Krukauskienės kandidatūrą, kaunietis Edgaras Banikonis – Lietuvos socialdemokratų darbo partijos kandidatas, Gedimino Abeciūno, taip pat kaunietis, yra iškeltas partijos „Lietuva – visų“. Dėl LR Seimo kėdės Vilkaviškio apygardoje susikaus ir marijampolietis Egidijus Papečkys, iškeltas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio, bei dabartiniai LR Seimo nariai Kęstutis Smirnovas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys ir Lietuvos žaliųjų partiją atstovaujantis Algirdas Butkevičius. Dėl Seimo nario mandato varžysis vilkaviškietis Vytautas Lekešius, atstovaujantis Krikščionių sąjungą, marijampolietis Darbo partijos kandidatas Vilius Krivickas bei Vilkaviškio savivaldybės administracijos darbuotoja Daiva Riklientė, kuri į rinkimus žengia su Lietuvos socialdemokratų partija.

[socialpoll id=”2680430″]

Ugnė Stanaitė

Sūduvos gidas logotipas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE