Antradienį, 16:51 val. gautas pranešimas, kad Vilkaviškyje, Vienybės g. dega individualus gyvenamasis namas.
Atvykus ugniagesiams-gelbėtojams buvo uždūmintos namo patalpos.
Kambaryje ir virtuvėje smilko sofa, foteliai, čiužiniai, antklodės.
Namas medinis, vieno aukšto, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu.
Iš namo išneštas vyras, apsinuodijęs dūmais.
Perduotas GMPT medikams ir išvežtas į gydymo įstaigą.
Antras vyras į lauką išėjęs pats, bet apsinuodijęs dūmais taip pat išvežtas į gydymo įstaigą.
Gaisro metu apdegė kambaryje ir virtuvėje buvusi sofa, foteliai, čiužiniai, antklodės.
Aprūko virtuvės (4×3 m) ir kambario (5×4 m) sienos su namų apyvokos daiktais.
Išvėdinta namo patalpos.
Dūmų detektoriaus nebuvo.
Naudotas termovizorius.

