Vilkaviškio rajono savivaldybėje šiandien lankėsi mūsų krašto garbės pilietis Heinrich Hollekamp kartu su Raudonojo Kryžiaus bei Ahaus miesto atstovais iš Vokietijos.
Su svečiais susitiko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, vicemerė Daiva Riklienė, tarybos posėdžių sekretorė Enrika Kartavičienė ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Vilkaviškio skyriaus savanoriai.
Susitikimo metu aptartas bendradarbiavimas socialinėje srityje, savanorystės reikšmė bei bendruomeniškumo stiprinimas. Taip pat prisiminti daugelį metų trunkantys šilti ryšiai tarp Vilkaviškio rajono ir Ahaus miesto bendruomenių.
Savivaldybės vadovai dėkojo Heinrich Hollekamp ir visiems partneriams už nuoširdų dėmesį mūsų kraštui, tęsiamą draugystę, palaikymą bei prasmingus darbus žmonių labui.
Šis susitikimas dar kartą priminė, kad tikros partnerystės kuriamos ne dokumentuose, o nuoširdžiame žmonių ryšyje, pagarboje ir noro padėti vieni kitiems vedamose iniciatyvose.

