Sekmadienį Vilkaviškio Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo katedroje vyko iškilmingos šv. Mišios, skirtos prelato Vytauto Gustaičio 45-erių metų kunigystės sukakčiai paminėti.
Pasveikinti prelato ir padėkoti už ilgametę tarnystę Dievui, Bažnyčiai bei Vilkaviškio krašto žmonėms atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, vicemerė Daiva Riklienė, administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir kiti garbūs svečiai. Savivaldybės vadovai dėkojo prelatui už jo dvasinį atsidavimą, nuoširdų rūpestį žmonėmis, bendruomeniškumo puoselėjimą ir reikšmingą indėlį į Vilkaviškio krašto gyvenimą.
Prelatas Vytautas Gustaitis – išskirtinė asmenybė, daugelį metų telkusi tikinčiųjų bendruomenę, prisidėjusi prie Vilkaviškio katedros atstatymo, įvairių socialinių ir kultūrinių iniciatyvų įgyvendinimo bei dvasinių vertybių puoselėjimo mūsų krašte.
Už nuopelnus Vilkaviškio rajonui jam yra suteiktas ir Garbės piliečio vardas.
Ypatinga proga prelatui linkėta stiprios sveikatos, dvasinės ramybės, artimųjų šilumos ir Dievo palaimos kasdienėje gyvenimo kelionėje.

