Vilkaviškio rajono savivaldybėje vakar vyko susitikimas, kuriame Mykolo Romerio universiteto (MRU) atstovai supažindino su pedagoginių ir vadybos studijų programomis bei naujomis galimybėmis švietimo įstaigų vadovams.
Renginio metu MRU Sūduvos akademijos dekanė dr. Raimonda Bogužaitė aptarė studijų programų naujoves, o MRU Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto prodekanas prof. dr. Linas Selmistraitis pristatė vadybos krypties studijų galimybes. Apie Švietimo vadovų magistrantūros (MPA) studijų programą kalbėjo magistrantė Živilė Barkauskaitė, Trakų rajono Lentvario pradinės mokyklos direktorė.
Susitikime dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės vicemerė Daiva Riklienė bei rajono švietimo įstaigų vadovai.
Renginyje taip pat aptarta vienerių metų trukmės Švietimo vadovų magistrantūros studijų programa, kuri ypač aktuali taps nuo 2027 m. rugsėjo 1 d., kai visi ugdymo įstaigų vadovai privalės turėti magistro laipsnį.
„Nuolat kintanti švietimo sistema kelia naujus reikalavimus vadovams, todėl svarbu sudaryti galimybes rajono švietimo bendruomenei laiku pasirengti pokyčiams ir stiprinti profesines kompetencijas“, – sakė vicemerė Daiva Riklienė.

