Trečiadienį Virbalyje vyko Virbalio seniūnijos 2025 metų veiklos ataskaitos pristatymas, kurio metu seniūnijos gyventojams buvo apžvelgti praėjusių metų darbai, įgyvendinti projektai, pasiekti rezultatai bei aptarti ateities planai.
Renginyje dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, kuris bendravo su susirinkusiais gyventojais, atsakė į jų klausimus bei diskutavo aktualiomis seniūnijai temomis.
Pristatant veiklos ataskaitą pažymėta, kad 2025 metais Virbalio seniūnijoje daug dėmesio skirta socialinių paslaugų organizavimui, kelių ir gatvių infrastruktūros gerinimui, gatvių apšvietimo modernizavimui bei viešųjų erdvių priežiūrai.
Susitikimo metu gyventojai taip pat aktyviai domėjosi seniūnijos infrastruktūros plėtojimo, civilinės saugos klausimais, gatvių ir kelių būklės problemų sprendimo galimybėmis. Į gyventojų klausimus atsakęs administracijos direktorius V. Gavėnas pabrėžė, kad savivaldybė ir toliau sieks spręsti gyventojams aktualius klausimus, ieškos būdų tęsti pradėtus darbus bei gerinti gyvenimo kokybę seniūnijoje.

