Virbalio miesto sodo lauko scenoje šiandien vyksta X-asis respublikinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos festivalis „Keliaujanti daina 2026“, subūręs jaunuosius atlikėjus.
Festivalio metu scenoje pasirodo solistai, duetai bei vokaliniai ansambliai, atliekantys įvairių stilių lietuvių ir užsienio autorių kūrinius. Dalyviai suskirstyti į keturias amžiaus grupes – nuo pačių mažiausiųjų iki jaunimo.
Jaunuosius atlikėjus, jų vadovus ir žiūrovus sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Artūras Blauzdžiūnas, pasidžiaugęs festivalio ilgametėmis tradicijomis, augančiu dalyvių meistriškumu bei muzikos svarba jaunimo ugdymui.
Renginyje netrūksta šiltų emocijų, muzikinių atradimų ir nuoširdžių aplodismentų. Visi festivalio dalyviai bus apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis, o kolektyvų vadovams įteiktos padėkos už jaunųjų talentų ugdymą.
Festivalį organizuoja Virbalio pagrindinė mokykla ir Virbalio kultūros namai.

