Vištyčio seniūnijos seniūnui – „Auksinės krivūlės riterio” apdovanojimas

Spalio 11 dieną, minint Lietuvos vietos savivaldos dieną, sostinėje įvyko Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) „Auksinės krivūlės“ apdovanojimų iškilmės, kuriose už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės. Apdovanojimų metu visos šalies ministerijos, o taip pat Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Lietuvos verslo konfederacija bei Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus ir įteikė joms apdovanojimus.

Šventės metu buvo pagerbti ir trys labiausiai savivaldai nusipelnę asmenys. Už ypatingus nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui buvo įteikti „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimai. Džiugu, kad tarp apdovanotojų buvo Vištyčio seniūnijos seniūnas Bronislavas Polita, kuriam LSA prezidentas Mindaugas Sinkevičius įteikė „Auksinės krivūlės riterio“ statulėlę ir tai pažymintį dokumentą.

B. Polita ilgiausiai seniūno pareigas einantis asmuo Savivaldybėje. Seniūnas gerbiamas ir vertinamas vietinių gyventojų. Jo iniciatyva, bendradarbiaujant su rėmėju D. Kazlausku, renovuota Vištyčio gaisrinė, padovanotas gaisrinis automobilis. Jis daug prisidėjo ir prie Vištyčio malūno išpirkimo iš privataus asmens, taip pat prisidėjo atstatant Vištyčio evangelikų-liuteronų bažnyčią, rekonstruojant Ilgojo kalno memorialą. Visos jo pastangos nukreiptos į tai, kad seniūnija būtų žinoma visoje Lietuvoje ir užsienyje, kad gražiame Vištyčio miestelyje butų gera ir jauku gyventi.

„Auksinės krivūlės riterį“ B. Polita sveikino kartu į iškilmingą renginį vykę Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos nariai, Savivaldybės vadovai.

Renginį vedė žurnalistė Livija Gradauskienė. Apdovanojimų metu susirinkusiesiems koncertavo garsūs šalies atlikėjai ir įvairūs savivaldybių kolektyvai.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE