Vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų II etapas

2021 m. kovo 25 d.  nuotoliniu būdu vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų II etapas.

Olimpiados organizavimo programą parengė Vilkaviškio rajono dailės ir technologijų metodinio būrelio pirmininkė Vaida Plaušinienė.

Šių metų olimpiados tema –  ,,Kūrybos virusas 2021“.

Ainoras Bulonas 7a, „Delfinas“
Ainoras Bulonas 7a, „Delfinas“

Olimpiados jaunieji kūrėjai iš Vilkaviškio ,,Aušros”, Kybartų Kristijono Donelaičio, Pilviškių ,,Santakos” gimnazijų, Vilkaviškio ,,Ąžuolo” progimnazijos ir Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos varžėsi trijose amžiaus grupėse (7–8 kl., I–II g. kl., III–IV g. kl.) trijose programose (tekstilės, taikomojo meno, amatų ir dizaino bei konstrukcinių medžiagų).

Jaunieji kūrėjai nudžiugino puikiais technologiniais sprendimais, originaliomis idėjomis, kruopščiai atliktais darbais.

Konstrukcinių medžiagų programa:

Ainoras Bulonas, 7 kl. – I vieta ( Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla, mokytojas Vidmantas Krocas)

Andrius Butė, I g. kl. – I vieta (Pilviškių ,,Santakos” gimnazija, mokytojas S. Rinkevičius)

Tekstilės programa:

Solveiga Andriukaitytė IIa gimn. kl., „Rankdarbių krepšelis“
Solveiga Andriukaitytė IIa gimn. kl., „Rankdarbių krepšelis“

Dovilė Pūstelninkaitė, 7 kl. – I vieta (Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazija, mokytoja D. Maksimavičienė)

Mėja Dailidaitė 8 kl. – III vieta (Pilviškių ,,Santakos” gimnazija, mokytoja A. Urbonienė)

Solveiga Andriukaitytė, II g. kl. –  I vieta (Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija mokytoja D. Viliušienė)

Elada Rimkevičiūtė, II g. kl. –  II vieta (Pilviškių ,,Santakos” gimnazija, mokytoja A. Urbonienė)

Gabrielė Sankauskaitė, II g. kl. –  III vieta (Vilkaviškio ,,Aušros“ gimnazija mokytoja J. Rutkauskienė).

Taikomojo meno, amatų ir dizaino technologijų programa:

Meirūnė Čižauskaitė, IV g. kl. –  I vieta (Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija mokytoja D. Viliušienė).

Mėja Dailidaitė 7b, „Simegrafija“
Mėja Dailidaitė 7b, „Simegrafija“

Nominacija už „Kūrybiškumo ir inovatyvumo virusą“ skirta Vilkaviškio ,,Aušros“ gimnazijos II kl. mokinei Miglenai Petraitytei (mokytoja J. Rutkauskienė).

**********************

Teisę vykti į Lietuvos mokinių technologijų olimpiados III etapą turės:

Solveiga Andriukaitytė,  Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija (II g. kl. Tekstilės programa, mokytoja Dalia Viliušienė);

Meirūnė Čižauskaitė,  Kybartų K. Donelaičio gimnazija (IV g. kl. Taikomasis menas, amatai ir dizainas, mokytoja Dalia Viliušienė);

Ainoras Bulonas, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla (7 kl. Konstrukcinių medžiagų programa, mokytojas Vidmantas Krocas).

Vilkaviškio savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE