Vyko pėsčiųjų žygis sau ir Sūduvai

Vyko pėsčiųjų žygis sau ir Sūduvai / Marijampolės savivaldybės administracijos ir Rimos Kazakevičienės nuotr.

Pėsčiųjų žygis, skirtas Sūduvos metams, minint 600 metų jubiliejų, prasidėjo gražią ir saulėtą birželio 17 d. popietę. Užsiregistravo per 60 dalyvių, žygiavo 56 šios sporto šakos entuziastai.

Trečią kartą pasiruošusius kelionei žygeivius iš J. Basanavičiaus aikštės išlydėjo savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Marozas ir Savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Loreta Rutkauskienė.

Vicemeras žygeiviams linkėjo gero oro ir puikių įspūdžių. Taip pat padėkojo ir Marijampolės kultūros klubui „Aistuva“, kurie pasinaudodami Jaunimo politikos įgyvendinimo programa, jau ne pirmus metus organizuoja tokius žygius ir jų metu rūpinasi žygeiviais.

Jau trečią kartą žygyje dalyvavo Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės Marijampolės 403 kuopa, Marijampolės kolegijos studentai ir vyresniųjų žygeivių grupė. Šiemet maršrutas netrumpas – nužygiuota kiek daugiau nei 20 kilometrų. Pažinti Padovinio ir Varnupių piliakalniai, išgirstos įdomios legendos ir pasakojimai. Žygeiviai turėjo galimybę susitikti su dr. Audriumi Pliopliu, kuris kaip tik darbavosi prie savo kurtos meninės akmenų instaliacijos, skirtos Marijos Gimbutienės 100-mečiui paminėti. Buvo aplankyti ir Daukšiai bei Amalvos pelkės pažintinis takas.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE