Vyko “Rudenėlio” ataskaitinis susirinkimas

Vasario 5 d. Vilkaviškio rajono pagyvenusių žmonių klubo „Rudenėlis“ nariai rinkosi į ataskaitinį susirinkimą, kuriame klubo vadovė Dana Akucevičienė apžvelgė praėjusių metų veiklą, buvo pasveikinti jubiliatai bei paminėta Šv. Agotos – duonos diena.

 Susirinkime dalyvavo ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Jis pasidžiaugė šio klubo vykdomais darbais, pasveikino visus aktyviai veiklą vykdančius organizacijos narius: „Ačiū, kad esate ir taip puikiai reprezentuojate mūsų kraštą. Jūsų noras tobulėti, dirbti ir veikti – sektinas pavyzdys jaunimui“. Meras taip pat patikino, jog peržiūrimos turimos patalpos bei ieškoma vieta, kur klubas galėtų įsikurti, nes dabartinės patalpos nešildomos ir netinkamos vykdomai veiklai.

Klubo vadovė D. Akucevičienė padėkojo Savivaldybės merui A. Neiberkai už palaikymą, supratimą ir nuolatinę pagalbą: „Visada būname išklausyti ir išgirsti. Bet kokiu prašymu sulaukiame pagalbos“. Gausiai susirinkusiems nariams ji prastatė savo metų veiklos ataskaitą, pasveikino aktyviausius klubo narius.

Po oficialios susitikimo dalies, klubo nariai paminėjo Šv. Agotos – duonos dieną. Jie skaitė eiles apie duoną, dalijosi įdomiausiomis patarlėmis. Kiekvienam buvo įteikiamas pašventintos duonos gabalėlis ir linkėta, jog jis apsaugotų nuo visų nelaimių.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas