Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione minėta Padėkos diena

Šiandien Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione buvo minima Padėkos diena (eng. Thanksgiving day), kurios proga pasveikinti amerikiečių karius įsikūrusius Marijampolėje atvyko JAV Majoras Generolas Christopher O. Mohan su palyda.

Gilias tradicijas užsienyje, turinti Padėkos diena yra viena iš pagrindinių švenčių Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šia proga prie bendro Padėkos dienos stalo susėdo amerikiečių ir lietuvių generolai, majorai, pulkininkai, kariai prie kurių prisijungė ir Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis bei Policijos komisaro pavaduotojas Harimantas Poškevičius.

Maj. Gen. Christopher O. Mohan dėkojo, bataliono vadams už bendradarbiavimą, rūpestį ne tik savo kariais, bet ir atvykusiais iš svetur. „Pabendravus su kariais ir paklausus jų nuomonės apie praleistą laiką čia, Marijampolėje, visi kaip vienas pasakoja tik geriausius įspūdžius, kuriuos teko patirti. Esate ne tik svetingi šeimininkai, bet ir svarbūs partneriai, su kuriais visada malonu susitikti ir tęsti tarpusavio bendradarbiavimą.“, – sakė Maj. Gen. Christopher O. Mohan.

Svečiai lankėsi bataliono muziejuje, kuriame juos su turtinga Marijampolės krašto istorija supažindino Logistikos valdybos vadas plk. Ramūnas Baronas ir Bataliono vadas plk. ltn. Julius Gaižauskas. Vėliau buvo aplankytos kitos patalpos, sporto bazė, kurioje kariai aktyviai leidžia laiką.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE