Zanavykų muziejuje paminėtas 40 metų muziejaus atkūrimo jubiliejus, subūręs gausų būrį bendruomenės narių, kultūros žmonių, garbingų svečių ir muziejaus bičiulių.
Renginyje dalyvavęs Šakių rajono savivaldybės meras Raimondas Januševičius įteikė padėką visam muziejaus kolektyvui už ilgametį, atsakingą ir kruopštų darbą puoselėjant Zanavykų krašto istoriją, tradicijas ir kultūrinę tapatybę.
Šventėje taip pat dalyvavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas, kuris padėkas įteikė muziejaus darbuotojoms: muziejininkei Vilmai Staneikienei, etnografei Renatai Kutkienei bei direktoriaus pavaduotojai – vyriausiajai muziejaus rinkinių kuratorei Skaistei Višinskaitei-Kumštienei – už ilgametį, atsakingą ir prasmingą darbą, kūrybiškumą bei indėlį į muziejaus veiklos stiprinimą.
Per keturis dešimtmečius Zanavykų muziejus tapo ne tik istorijos saugotoju, bet ir gyvu traukos centru – telkiančiu bendruomenę, stiprinančiu tapatybę ir perduodančiu vertybes ateities kartoms.
Dėkojama visiems, kurie savo darbu, idėjomis ir pastangomis kuria šią vietą. Linkima ir toliau išlaikyti šią kryptį bei įkvėpti žmones pažinti ir didžiuotis savo kraštu.

