Žiaurus elgesys su gyvūnais neaplenkia ir Marijampolės rajono

Po praėjusią savaitę visus Lietuvos socialinių tinklų vartotojus apskriejusio įrašo apie nelegalią gyvūnų daugyklą – pranešimas apie žiaurų elgesį su gyvūnais ir Sūduvos regione.

Iki šiol netyla kalbos apie praeitą savaitę visus šokiravusį įvykį, kai dingus mylimam augintiniui jo beieškodami šeimininkai aptiko galimai nelegaliai veikiančią šunų daugyklą. Daugintojai įvairių veislių šunelius laikė žiauriomis sąlygomis – be maisto ir vandens, nevalytuose per mažuose narvuose sukrautuose vienas ant kito.

Po šio žiauraus pasakojimo ir iškalbingų vaizdų žmonės ėmėsi dalintis savi turimomis žiniomis apie panašias vietas ir vieną po kito demaskuoti žiauraus elgesio su gyvūnai atvejus.

Apie, panašu, galimai nelegalią šunų veisyklą informacijos gavo ir Marijampolės apskrities VPK pareigūnai.

Vakar, rugsėjo 6-osios vakarą buvo gautas pranešimas, kad Surgučių kaime (Sasnavos savivaldybė, Marijampolės rajonas), esančioje sodyboje galimai yra žiauriai elgiamasi su gyvūnais.

Pareigūnams nuvykus į vietą pranešimas pasitvirtino – ten rasti 3 jau negyvi šunys, o dar 21 įvairių veislių šuo buvo laikomas netinkamomis sąlygomis.

Marijampolės policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimai žiauraus elgesio su gyvūnais.

„Marijampolės apskr. VPK policijos pareigūnai ir toliau principingai reaguos į tokius ir panašius pranešimus”, – užtikrino angelai sargai.

Pastarosiomis dienomis Lietuvoje buvo sužinota apie ne vieną žiauraus elgesio su gyvūnais atvejį. Labai gaila, tačiau…

تم النشر بواسطة ‏‎Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas‎‏ في الاثنين، ٧ سبتمبر ٢٠٢٠

Sūduvos gidas logotipas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE