Žinomiausi padangų gamintojai, kuo ypatinga jų produkcija?

Net ir nevairuojantys automobilio neretai žino garsiausius padangų gamintojų vardus, kurie automobilių rinkoje sėkmingai veikia jau ne vieną dešimtmetį. Aišku, kartais gali pasirodyti, jog toks žinomumas tėra gera reklama, kam iš tikrųjų skiriama pakankamai nemažai dėmesio. Tačiau tokiu atveju šių gamintojų padangos tikrai nebūtų tokios populiarios visame pasaulyje. Kadangi jie skiria didžiulį dėmesį ne tik marketingui, bet ir savo gaminiams bei jų kokybei. Ir tikrai ne atsitiktinai daugeliui naujų automobilių dar gamykloje yra uždedamos vieno iš žinomiausių gamintojų padangos. Kadangi būtent jos vertinamos kaip kokybiškiausios ir gali užtikrinti ne tik geriausią sukibimą, bet ir ilgaamžiškumą. 

Ar tikrai kaina atitinka kokybę?

Palyginus, kiek kainuoja ekonominės klasės ir pačios aukščiausios klasės padangos, skirtumas bus akivaizdus. Kadangi kaina kartais gali skirtis kiek daugiau nei keletą kartų. Todėl visai natūralu, kad kyla toks klausimas. Nes finansinis aspektas daugeliui tikrai svarbus ir visuomet žavės galimybė sutaupyti. Tačiau net ir galvojant labai paprastai galima suprasti, jog tas kainų skirtumas nėra atsitiktinis, kadangi kitu atveju paprasčiausiai niekas nepirktų brangesnių padangų. Todėl ir kokybiškos Continental padangos pasižymės išskirtinėmis savybėmis. Gamintojas itin daug investuoja į naujausias technologijas, gamybą, testavimus. Pirmiausia, jos garantuos maksimalų sukibimą su kelio danga. Kas priklauso tiek nuo protektoriaus rašto, tiek ir nuo gumos mišinio ir technologijų. Nors kartais gali atrodyti, jog iš išorės/vizualiai  praktiškai visos padangos yra vienodos. Tačiau būtent tuo labiausiai jos ir skiriasi. O nuo to dar priklauso ir jų ilgaamžiškumas. Aišku, šioje vietoje dar bus pakankamai svarbus ir tinkamas pasirinkimas bei eksploatavimas.

Kitas aspektas, dėl kurio žinomų gamintojų padangos kainuoja žymiai daugiau, yra didžiulis dėmesys jų testavimui. Ir tam garsiausios kompanijos išleidžia milžiniškus pinigus. Kadangi tik taip galima sukurti bei atrasti idealiausią variantą. O tuo tarpu ekonomiškas padangas kuriantys gamintojai orientuojasi ne į aukštą kokybę, bet į žemą kainą. Todėl tiek daug neinvestuoja į technologijas ir testus. Taigi, tokių padangų tikrai nepamatysime nei ant lenktyninių, nei ant prabangių arba iš gamyklų išriedančių automobilių. Tačiau jos vis tiek turi paklausą, kadangi yra žmonių, kuriems kaina bus svarbiausias kriterijus renkantis.

Taigi, nors iš pirmo žvilgsnio yra sudėtinga įvertinti padangų kokybę, tačiau apie ją nemažai galima suprasti iš atliktų testų rezultatų. O tuomet ir kainų skirtumai neatrodys tokie atsitiktiniai. Kadangi praktiškai visuomet kokybiškesnis daiktas bus atitinkamai brangesnis.

Į ką dar vertėtų atkreipti dėmesį?

Vienas iš pagrindinių ir svarbiausių aspektų bus tas, jog naujos padangos tiktų jūsų automobiliui bei turimiems ratlankiams. Todėl prieš tai reikėtų žinoti, kokių tiksliai matmenų bei dydžio gaminio ieškosite. O tuomet jau galima rinktis ir pagal visus kitus kriterijus, kurių yra tikrai ne vienas. Pirmiausia, tai bus sezoniškumas. Kadangi mūsų šalyje yra naudojamos tiek vasarinės, tiek žieminės, tiek ir universalios padangos. Aišku, pastarasis variantas pradžioje atrodys kaip pats praktiškiausias pasirinkimas. Tačiau jos niekuomet neprilygs konkrečiam sezonui pritaikytoms. Vienas iš tokių pavyzdžių būtų Kormoran padangos. Todėl, jeigu tenka daug keliauti, tuomet žymiai geriau pasirinkti sezoninius modelius. Kadangi nuo to priklauso ir saugumas kelyje, kas yra svarbiausias bei pagrindinis aspektas. O tuomet galima pasidomėti, kokiai kelio dangai ir kokiam greičiui pritaikytas konkretus modelis. Taip pat kokiomis savybėmis jis pasižymi ir kuo skiriasi nuo analogiškų gaminių. Ir tada atrasti tinkamiausią variantą jau nebus sunku.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE