„Žvilgsnis“ atidarė fotografijų parodą „Dvi širdys“

Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje atidaryta Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugijos foto klubo „Žvilgsnis“ fotografijų paroda „Dvi širdys“.

Parodos atidaryme dalyvavę draugijos nariai, draugai ir artimieji džiaugėsi puikia paroda, kurioje, kaip pristato patys autoriai, perteikiamos įvairiausios būties spalvos ir neišsakyti širdies šnabždesiai.

Renginyje dalyvavę Savivaldybės nariai, Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė negailėjo šiltų padėkos žodžių Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugijos pirmininkei Linai Ežerinskienei už nuoširdų rūpestį savo draugijos nariais, aktyvų veiklos organizavimą bei gražiausių padėkų visiems draugijos nariams už jų aktyvumą, nuolatinį gyvybingumą ir gražias vykdomas veiklas.

Parodoje „Dvi širdys“ eksponuojamos būrelio vadovo Almo Matulaičio, Aušrelės Siaurusaitytės, Janinos Šuopienės, Albinos Linkevičienės, Renės Bisikirskienės, Jolantos Jablonskaitės, Antaninos Grigonienės, Zitos Antanavičienės, Janinos Lebskienės nuotraukos, kurios, kaip teigia autoriai, kartais atsiranda iš džiaugsmo ir meilės gyvenimui, kartais iš liūdesio ir skausmo.

Gražias dainas atidarymo proga gausiai susirinkusiems dovanojo Danutės Jančienės vadovaujamas draugijos folkloro ansamblis „Gija“, kuris yra nuolatinis neįgaliųjų renginių ir įvairių švenčių dalyvis.

Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugija, įgyvendindama socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2019 metų projektą, Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje kviečia aplankyti ne tik šią fotografų būrelio paroda „Dvi širdys“ Didžiojoje salėje (II aukšte), bet ir knygų erdvėje (I aukšte)  eksponuojamą rankdarbių ir dizaino studijos „Fantazija“ bei Jūratės Jaugelienės autorinė tapybos darbų parodas.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE