Išmanioji namų priežiūros įranga – ir saugumui, ir komfortui

Tobulėjančios šiuolaikinės technologijos tampa vis svarbesnės kasdieniame mūsų gyvenime. Išmanieji telefonai, laikrodžiai, buities prietaisai ir kiti patys įvairiausi įrenginiai ne tik pastebimai palengvina įprastus darbus, bet ir leidžia juos atlikti kur kas smagiau ir greičiau. Vis dėlto, užsibrėžus atnaujinti namų techniką išmaniaisiais prietaisais gali kilti klausimas – o nuo ko pradėti? Nebūtina pirmiausia įsigyti pačių populiariausių įrenginių. Verčiau gerai pasvarstykite, kas labiausiai praverstų jūsų namams.

Išmanioji šildymo sistema kiekvienų namų jaukumui

išmanioji sistemaVienas inovatyviausių įrenginių, apie kurių įdiegimą pagalvoti tikrai verta visų nuosavų namų šeimininkams, yra išmanioji namų šildymo sistema. Modernią įrangą namų komfortui sudaro programuojami termostatai, temperatūros jutikliai, katilas, krosnelė, ar kitas pasirinktas pagrindinis šildymo prietaisas. Sujungta sistema paskirstoma į kanalus, kuriais šiluma pasiekia visus namo kambarius. Išmanusis termostatas pagal pasirinktą programą pasirūpina šildymo įjungimu, kuomet temperatūra nukrinta iki numatytos ribos. Be to, visą sistemą galite valdyti nuotoliniu būdu savo išmaniajame telefone ar planšetėje, todėl galėsite pamiršti nejaukų grįžimą į šaltus namus. Įdiegus tokią šildymo sistemą beliks pasirūpinti tik reguliariu pagrindinio prietaiso valymu ir kuro papildymu, tad toks sprendimas itin praverstų ilgas valandas darbe praleidžiantiems žmonėms. Žinoma, tokia inovatyvi šildymo sistema kartu su pagrindiniu šildymo įrenginiu kainuoja tikrai nemažai, tačiau atidėlioti jos įrengimo ar senosios šildymo sistemos atnaujinimo tikrai neverta. Gauti lankstų ir jūsų poreikius geriausiai atitinkantį finansavimo pasiūlymą galite vos per valandą, tereikia užpildyti paraišką General Financing Bankas tinklapyje.

Namų švarą patikėkite siurbliui-robotui

Turbūt jau sunkiai rastumėte žmogų, kuris dar nebūtų girdėjęs apie išmanųjį namų pagalbininką dulkių siurblį-robotą. Nuotoliniu būdu valdomas tvarkdarys pasirūpins namų švara net tuo atveju, jei darbe praleidžiate visą dieną ar išvykote atostogauti į užsienį. Pakaks nustatyti valymo programą ir paleisti prietaisą. Be to, dauguma šių įrenginių gali ne tik siurbti dulkes ar kitus smulkius nešvarumus. Plovimo funkcija užtikrins gaivą namuose ir garantuos nepriekaištingą švarą. Žinoma, nelengva užduotimi gali pasirodyti modelio pasirinkimas. Šiuolaikiniai gamintojai siūlo nepaprastai platų robotų-siurblių asortimentą, tad rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į įrenginio parametrus. Siurbimo galia, baterijos talpa, aktyvaus veikimo laikas ir kiti prietaiso rodmenys bei konsultanto pagalba padės išsirinkti geriausią namų pagalbininką.

Išmanioji apsauga – saugiems namams

Tiesa, nepamirškite, kad kuo daugiau išmaniųjų įrenginių ar kitų vertingų daiktų turite, tuo labiau jūsų namai gali tapti patrauklūs ir ilgapirščiams. Kad išvengtumėte nekviestų svečių vizito, pasirūpinkite tinkama ir šiuolaikiška namų apsauga. Mobiliosiomis programėlėmis valdomos vaizdo stebėjimo kameros fiksuos kiekvieną judesį jūsų namų aplinkoje ir praneš apie pastebėtus pakitimus ar nekviestus lankytojus. Be to, padarytus įrašus galėsite peržiūrėti jums patogiu metu, o ypač didelė vaizdo raiška užtikrins geriausią kokybę.

Be galo platus išmaniosios namų priežiūros įrangos asortimentas kiekvienam asmeniškai suteikia galimybę papildyti buitį naudingiausiais ir labiausiai praversiančiais prietaisais. Žinoma, prieš planuodami įsigyti bet kokios technikos įvertinkite savo finansines galimybes – dauguma išmaniųjų įrenginių kainuoja nemažai.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE