Išsimiegok kaip čempionas

Apie miego svarbą augančiam organizmui kalbėti net neverta, ji – akivaizdi. Tačiau kartais lovos vaikams gali būti renkamos netinkamai. Prastai parinkta lova nepatiks nei mažajam, nei tėveliams, be to, poilsis joje nebus kokybiškas. Šiame straipsnyje pasakojame, kodėl svarbu parinkti tokią lovą, kuri tiks interjere, bus funkcionali ir į kurią mažasis kiekvieną vakarą nekantraudamas bėgs pats.

Lova mašina – mažiesiems čempionams

Kaip suderinti estetiką ir funkcionalumą? – tai vienas iš dažniausių klausimų, su kuriuo susiduria tėveliai, besirenkantys vaikų kambariui skirtus baldus. Dažniausiai tokiais atvejais norisi atsižvelgti tiek į mažųjų norus, tiek į praktiškumą. Bene didžiausia mažų berniukų, o kartais ir mergaičių aistra – automobiliai. Vaikus labai domina jų išvaizda, salone esančios detalės, tokios kaip vairas, sėdynės, įvairūs mygtukai. Todėl lova mašina vaikui gali būti tikras svajonės išsipildymas, kuris padės puikiai pailsėti ir nubusti žvaliems ir kupiniems įkvėpimo nugalėti kiekvieną dieną.

Baldai, pasižymintys nepriekaištinga estetika ir patogumu

„Smart baldų“ lovos mašinos pasižymi itin tikroviška išvaizda, todėl atrodo beveik kaip tikri lenktyniniai automobiliai. Kiekvienos lovos dizainas – originalus ir apgalvotas iki menkiausių detalių. Jame dera šiuolaikiškas funkcionalumas ir žaisminga išvaizda.

Vaikiška lova BITURBO pagaminta iš ekologiško plastiko, grūdinto stiklo ir antibakterinėmis savybėmis pasižyminčių plokščių. Šios medžiagos leidžia užtikrinti baldo ilgaamžiškumą ir saugumą. Priklausomai nuo individualių norų ir kuriamo interjero, galima pasirinkti raudonos arba baltos spalvos lovą.

Dėmesį patraukiantis baldas gali tapti pagrindiniu interjero akcentu. Jis stilingai atrodo tiek ryškios, tiek neutralios spalvos kambaryje. Dar keletas privalumų, kuriais išsiskiria lova mašina vaikui BITURBO, yra reguliuojamo garso funkcija ir LED apšvietimas. Baldas skirtas vaikams, sveriantiems iki 73,5 kg.

Lova GTS lavins vaizduotę

Kita kolekcijos „Champion racer“ žvaigždė – lova GTS. Tai iš antibakterinėmis savybėmis pasižyminčių plokščių ir grūdinto stiklo pagamintas baldas. Jame pritaikytas ne vienas šiuolaikiškas sprendimas: sumontuotas LED apšvietimas ir elektroniniai skydeliai su USB jungtimis, kurios leidžia patogiai įkrauti išmaniuosius įrenginius.

Priekinėje lovos dalyje ir ratlankiuose sumontuotos šviesos užtikrina dar tikroviškesnį lenktyninio automobilio įvaizdį. Be to, galvūgalyje yra sportinių sėdynių imitacijos, pagamintos iš tikros odos. Plati spalvų gama leidžia išsirinkti sau labiausiai patinkančios spalvos lovą-mašiną – juodą, raudoną, baltą arba mėlyną. Šis baldas pritaikytas vaikams, sveriantiems iki 97 kg. Dėl šios priežasties tai – puikus pasirinkimas ieškantiems ilgalaikio sprendimo.

Nepriekaištinga kokybė ir nuostabūs potyriai: COUPE

Dar vienas dėmesio vertas gaminys: lova mašina vaikui COUPE. Ji pagaminta iš aukštos kokybės medienos drožlių plokščių ir sveikatai nekenksmingo melamino. Didelis šio baldo privalumas – apačioje esanti ištraukiama lova. Priklausomai nuo kambario plano, ją galima montuoti tiek dešinėje, tiek kairėje pusėje. Lova COUPE gali būti raudonos arba baltos spalvos, ji išsiskiria 3D ratais ir sportinio automobilio priekiu. Pagrindinė baldo dalis skirta vaikams iki 57 kg, o papildoma – sveriantiems iki 99 kg.

Lova mašina vaikui suteiks ne tik puikų poilsį, reikalingą sveikam vaiko augimui bei brendimui, bet ir lavins vaizduotę ir leis mėgautis nuostabiomis lenktynėmis tiek sapnuose, tiek prieš miegą. Taigi, dėl savo įvairovės tokios lovos patenkins tiek vaikų, tiek tėvų lūkesčius, bus labai mėgstamos ir mielai naudojamos kasdien.

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE