Kokios yra dažniausiai daromos žmonių klaidos renkantis namų apšildymą?

Tinkama namų apšildymo sistema gerina žmogaus gyvenimo kokybę ir saugo gamtą, kadangi kuo daugiau tikslinės energijos bus panaudojama – tuo mažesnės bus išlaidos ir tuo pačiu tuo mažesnė neigiama įtaka gamtai.

Žinios padės išvengti klaidų

Žinoma, ieškant labiausiai Jūsų būstui bei Jums paties tinkamos apšildymo sistemos – reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Bene daugiausiai dėmesio sulaukia šilumos siurbliai iš www.specdarbai.lt, tačiau renkantis įrangą būtinai reikia konsultuotis su ekspertais.

Kalbamės su mikroklimato kūrėju, kuris padės rasti geriausią įrangą bei išvengti bet kokių galimų klaidų.

Daugiau dėmesio saugumui

Kad ir kokia būsto šildymo sistema Jums atrodo pati geriausia – reikia kuo daugiau dėmesio skirti saugumui. Kieto kuro katilai, kurie ilgus metus karaliavo, šiuo metu vadinami prastu pasirinkimu vien dėl nesaugumo, kurį sukelia gana atviras šilumos šaltinis.

Šilumos siurbliai ne tik pati ekonomiškiausia, tačiau taip pat ir ekologiškiausia šilumos išgavimo galimybė. Galite būti ramus, kad dėl jų nekils gaisras“,- pasakoja meistras. „Žinoma, svarbiausia gera instaliacija, tad montavimo darbus reikia palikti savo sferos specialistams. Tuomet tikrai sistema veiks sklandžiai, pavyks išvengti bet kokių galimų problemų“.

Patogumo niuansai

Greta saugumo taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir taupumui. Pečius arba židinio kūrenimas atrodo romantiškai tik pirmą sezoną. Daugeliui pabostą kūrenti jam net nepasibaigus, tad pradedama ieškoti alternatyvų, kurios ne tik pigiau, tačiau ir paprasčiau apšildo namus.

Šiuo atveju vėl labiausiai pasitarnauja šilumos siurbliai, kurie veikia vos vieno mygtuko paspaudimu. „Siūlome rinktis tokius, kurie turi nuotolinio oro temperatūros reguliavimo funkciją. Wi-Fi pagalba galima nustatyti temperatūrą namuose net ir tada, kai esate išvykęs“,- patarimus dalina mikroklimato ekspertas.

Taip pat patogumas siejamas ir su tinkamu įrangos galingumu. Jeigu sistema bus gebi aptarnauti tam tikro dydžio patalpas – žmogui apskritai dėl nieko nereikia sukti galvos. Svarbiausia kasmetinė patikra ir viskas“,- priduria.

Įranga, kuri tarnauja visus metus

Dar viena daugelio daroma klaida yra tokių sistemų, kurios tarnauja ribotai, pasirinkimas. Šiuolaikiniai šilumos siurbliai ne tik pagal žmogaus poreikius gali šildyti namus visus metus (juk būna ir šaltų vasarų, tiesa?), tačiau vasaromis tampa ir gera oro kondicionavimo sistema, kuri padės išvengti kaitros.

 

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai oras-oras, tai universalus pasirinkimas, kuris ne tik gerina žmogaus gyvenimą visus metus, tačiau taip pat ir atsiperka kur kas greičiau. „Galima pirkti oro kondicionierius/šilumos siurblius oras-oras ir derinti su kitu šilumos šaltiniu. Arba galima pirkti tik šilumos siurblius, kurie visus metus atlieka tokią oro gerinimo funkciją, kurios Jums reikia. Gera, kai galima ne tik sutaupyti pinigų, tačiau ir vietos įrangai“,- sako specialistas.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE