Krepšinio veteranai išsiaiškino komandas lyderes

Krepšinio veteranų čempionatas

Praėjusį šeštadienį Marijampolės veteranų krepšinio asociacijos finalinio ketverto komandų nariai susitikę Žaidimų sporto mokyklos krepšinio aikštelėje kovojo dėl teisės vadintis geriausiais.

Asociacijos prezidentas Giedrius Pečiulionis „Sūduvos gidui“ pasakojo, kad per šį sezoną jau įvyko net 45 krepšinio veteranų komandų susitikimai. Jų tikslas buvo išsiaiškinti pajėgiausias ekipas, kurios turėtų teisę kovoti dėl čempiono bei prizininkų vardo.

Tad šeštadienį Marijampolės Žaidimų sporto mokyklos salėje, Gamyklų gatvėje, surengtuose krepšinio veteranų komandų finalinio ketvirto susitikimuose ir paaiškėjo stipriausieji. Mažajame finale dėl trečios-ketvirtos vietų susitiko Marijampolės „Kautros“ – Alytaus „Dainavos“ ekipos. Rungtynes rezultatu 61-55 laimėjo „Kautra“. Naudingiausiu mažojo finalo žaidėju pripažintas Tomas Lužanskis iš „Kautros“ ekipos.

Pertraukos tarp susitikimų metu buvo surengti tritaškių metimo konkursas, kuriame dalyvavo 10 metikų, taip pat metimo iš vidurio aikštelės konkursas. Jame galėjo dalyvauti visi salėje esantys žiūrovai. Tritaškių metimo konkursą laimėjo komandos „Justicija“ žaidėjas Marijus Jurkiūnas, o metimo nuo vidurio aikštės  konkurse sėkmė lydėjo jaunąjį žiūrovą iš salės, kurio pavardės nespėjau sužinoti (žr. nuotrauką).  Jam buvo įteiktas MVKA įsteigtas prizas.

Po pertraukos į krepšinio aikštelę išbėgo finalinio susitikimo dalyviai Marijampolės „Justicijos“ – Alytaus „Snaigės“ krepšinio veteranų komandos. Po dramatiškos kovos paaiškėjo, jog Marijampolės „Justicijos“ vyrai yra pajėgesni už svečius iš Alytaus „Snaigės“ komandos. Jie priešininkus įveikę rezultatu 55-48 tapo MVKA čempionato nugalėtojais. O naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas „Justicija“ komandos narys Marijus Jurkiūnas.

Visos keturios komandos, finalinių susitikimų dalyvės, apdovanotos rėmėjų įsteigtais prizais, taip pat komandos prizininkės apdovanotos medaliais bei taurėmis.

Sveikinimo žodį renginio dalyviams, svečiams ir žiūrovams tarė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda ir buvęs UAB „Mantinga“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Svitojus.

Pasibaigus varžyboms, taip pat buvo pagerbti geriausi MVKA šio sezono žaidėjai. Naudingiausiu MVKA sezono žaidėju pripažintas Tomas Venskūnas atstovaujantis  „XXL“ komandai, o rezultatyviausiu tapo Vilius Miglinas iš „Kautros“. Padėkota ir varžybų teisėjams bei sekretoriato nariams, jiems įteiktos MVKA prisiminimo dovanėlės.

 

Sūduvos gidas logotipas

Vytautas Karsokas

Irmanto Šalaševičiaus nuotraukose įdomiausios varžybų akimirkos, taip pat komandos nugalėtojos, finalinių susitikimų dalyviai, svečiai, prizininkai.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE