Priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje gimė dar viena šeima

Valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje gimė dar viena šeima – savo likimus neseniai susiejo Vilkaviškio priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje inspektore dirbanti Indrė Miškinytė ir ugniagesys gelbėtojas Evaldas Starinskas. Šią nuostabią dieną pasidžiaukime drauge džiugiomis jų akimirkomis. Palinkėkime jiems, kad išsipildytų tai, ko trokšta jų širdys.

Indrė Miškinytė Evaldas StarinskasO susipažino juodu prieš dvejus metus – socialiniame tinkle „Facebook”. Indrė prisipažįsta, kad tada net nenutuokė, kad už poros metų taps drovaus ugniagesio iš Vilkaviškio žmona. Pirmą kartą jie susitiko po savaitės. Indrė neslepia, kad tada vos išvydusi nuoširdžią Evaldo šypseną ir jo spindinčias akis, širdimi pajuto, kad tai tas žmogus, kurio taip ilgai laukė.

Po metų draugystės, palikusi gimtąją Dzūkiją ir Alytaus apskrities priešgaisrinę gelbėjimo valdybą, kur dirbo inspektore, šį darbą tęsė Vilkaviškio PGT.

Indrė visada su pasididžiavimu kalba apie šioje tarnyboje dirbančius žmones. Ji su įkvėpimu dalijasi gerumui įkvepiančiais jų darbais.

Paklausta apie Evaldą sako, kad būti gaisrininku – jo pašaukimas. Šypsodamasi priduria, kad šį darbą jis dirbtų ir be atlygio, o iškvietimai jam galėtų trukti ir visą parą.

Juodu neslepia, kad iš pradžių juos sujungė profesija ir atsidavimas darbui, bet vėliau suprato, kad ne tik tai gyvenimą daro spalvingu. Dabar juos sieja ir šeima, sujungusi jų likimus.

Neseniai Kybartų eucharistinio išganytojo bažnyčioje jie prisiekė būti kartu. Prisiekė vienas kitam ir Dievui, tikėdami, kad gyvenimo kelyje jiems padės ir šv. Florijonas.

Indrė Miškinytė Evaldas Starinskas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE