Vaiko gimtadienis vasarą: idėjos smagiai šventei

Vaikų gimtadienis – viena svarbiausių progų visai šeimai. Taigi, nieko keista, kad organizuojant šią šventę, negailima nei laiko, nei pinigų, nei pastangų. Ypatingas dėmesys yra skiriamas ne tik dekoracijoms ar vaišėms, bet ir išskirtinėms idėjoms. Tai, ką galima veikti vaikiško gimtadienio metu, nemaža dalimi priklauso ir nuo metų laiko – vienaip jį būtų galima praturtinti atėjus žiemai, ar kitaip – kai už lango yra vasara. Būtent toks metų laikas ir yra šiuo metu. Tad jei artimiausiu metu ir jūs planuojate atšvęsti tokio pobūdžio šventę, jūsų dėmesio – kelios idėjos, ką daryti, kad vaikų gimtadieniai vasarą būtų patys įsimintiniausiu.

Vienas iš tėvų – įsikūnija į personažą

Ypač populiari idėja, atėjus vaiko gimtadieniui, pakviesti į šventę jo mėgstamą personažą. Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad dėl daugybės priežasčių, yra pasirenkamos profesionalių paslaugos. Tai – puikus sprendimas, kuris sudaro galimybę taupyti laiką (jo juk ir taip labai daug reikalauja pasiruošimas šventei), o taip pat – garantuojama ir puiki nuotaika. Tačiau, kaip manote, kas  pasikeistų tuo atveju, jei ši užduotis būtų patikėta ne profesionalams, o jos imtųsi vienas iš tėvų? Taip, tokiu atveju, taip pat būtų garantuota gera nuotaika, tačiau galite būti tikri – būtų dar daugiau nuoširdžių emocijų. Be to, tokiu būdų savo vaikui įteiktumėte tokią dovaną, kurios būtų neįmanoma įkainoti pinigais. Taigi, belieka tik sužinoti, koks yra mėgstamiausias ūsų vaiko personažas ir imtis darbo. Suraskite, kur galėtumėte išsinuomoti aprangą bei papildomus atributus; pasimokykite šio personažo manierų, o taip pat – pasiruoškite mini scenarijų. Žinoma, jo nebūtina nuosekliai laikytis –  visada palikite vietos ir improvizacijai. Ir, žinoma, neriekia apmiršti, kad vaiko pamėgtų personažu šventę galima praturtinti ir tiesiog žiemos metu, pavyzdžiui, kai šventė vyksta kambaryje. Tačiau vasarą, kai šventę vyksta lauke, laukia kur kas daugiau galimybių – personažas galės įtraukti vaikus į pačius smagiausius žaidimus.

Žaislų karalystė

Nei vienas vaikas negali savo kasdienybės įsivaizduoti be žaislų. Tačiau tikrai yra tokių vaikų, kuriem – žaisliukų niekada nebūna per daug. Ir jei jūsų vaikas yra būtent vienas iš jų. tokiu atveju, belieka tik surengti jo šventę žaislų karalystėje. Na, o tai padaryti nėra taip pat jau ir sudėtinga – tiesiog į sodą ar kiemelį, suneškite ne tik visus turimus jūsų vaiko žaislus, bet ir paprašykite, kad kiekvienas šventėje dalyvausiantis vaikas atsineštų ir po kelis mylimiausius savo žaisliukus. Tokiu atveju žaislų kiekis išaugs dar labiau ir visi vaikai jausis taip, lyg leistų laiką tikrų tikriausioje žaisliukų karalystėje.

Edukacinis gimtadienis

Per gimtadienį galima ne tik švęsti, bet ir… truputį pasimokyti. Ir tas mokymasis gali būti supakuotas į tokį grąžų popierėlį, kad vaikai, net nepajus jog vyksta mokymosi procesas, tačiau pasibaigus šventei, tikrai pasijus šį bei tą sužinoję ir išmokę naujo. Taigi, jums belieka tik pagalvoti, kokioje pamokėlėje galite pakviesti sudalyvauti visus gimtadienio dalyvius. Atsižvelgiant į tai, kas dalyvaus šventėje, tai gali būtų saldumynų gamybos ar konstruktoriaus konstravimo pamokėlės ir t.t.

Indėnų puota

Koks vaikas nesvajoja bent kartą nors trumpam pasijausti indėnu? Žinoma, kad to nori kiekvienas, na, o gimtadienis yra puiki proga patirti įspūdžius, kurie tikrai įsimins visam gyvenimui. Taigi, ei ir jūsų vaikas turite tokią svajonę, pats metas ją jau išpildyti. Na, o jūsų kiemas tegu virsta tikrų tikriausia indėnų buveine su papildomomis dekoracijomis bei atributika.

Taigi, prasidėjusi vasara dovanoja ypač daug galimybių įvairiais klausimais ir vaikų gimtadieniai – vienas jų. Jei švęsite tokią šventę, verta ją perkelti ir kiemą ir įgyvendinti kūrybiškas idėjas, kurios tikrai dovanos nepamirštamą laiką.

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE