Kalvarijos savivaldybės Taryba patvirtino naują vicemerą

Daugiau nei du mėnesius be mero pavaduotojo dirbusi Kalvarijos savivaldybė, šiandien, galiausiai priėmė sprendimą. Gruodžio 12-osios Tarybos posėdyje į vicemero postą išrinktas Antaną Burinską.

Antanas Burinskas (dešinėje)

Po slapto balsavimo, kuriame dalyvavo 19 savivaldybės Tarybos narių, vienbalsiai buvo nuspręsta nauju vicemeru patvirtinti Antaną Burinską. „Noriu visiems padėkoti už tokį nekuklų pasitikėjimą. Manau, kad pateisinsiu jūsų lūkesčius. Dirbsime Kalvarijos labui, o tam nusiteikęs esu labai rimtai, – Tarybos sprendimu džiaugėsi naujai išrinktas vicemeras, – tęsime pradėtus darbus ir, manau, darbai vyks dar sparčiau“.

Antanas Burinskas užims prieš daugiau nei du mėnesius, spalio 2 dieną,  Tarybos sprendimu iš pareigų atstatydinto Kęstučio Bagdanavičiaus pareigas.

Praėjusios savaitės pradžioje suša

Kalvarijos savivaldybės Tarybos posėdis

uktame Kalvarijos Tarybos posėdyje meras Vincas Plikaitis savo pavaduotojo pareigas užimti siūlė Kęstutį Krasnicką, tačiau po slapto balsavimo, vos 8 balsus gavęs, kandidatas buvo atmestas.

Nors vicemeras jau išrinktas, Savivaldybė ir toliau dirba be administracijos direktoriaus. Iš šių pareigų praėjusį pirmadienį buvo atleistas Karolis Babeckas. Nuo to laiko, laikinai jo pareigas eina administracijos direktoriaus pavaduotoja Odeta Bražinskaitė. Šiandienos Tarybos posėdyje taip pat buvo priimtas sprendimas skirti jai atlyginimo priemoką.

 

Portalo „Sūduvos gidas“ informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE