Vasario 13 d. (šeštadienį) Kazlų Rūdos savivaldybės atvira jaunimo erdvė „J.ė.G.A!!!“, bendradarbiaujant su Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariatu ir Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centru, organizavo Bendruomenių sporto šventę „Kaimynas“.
2016-ieji yra paskelbti Bendruomenių metais, todėl šios sporto šventės tikslas buvo skatinti įstaigų, organizacijų ir bendruomenių bendradarbiavimą kartu kuriant saugią aplinką, sveikos gyvensenos propagavimą.
Džiugu, kad į pirmą kartą bendrai organizuojamą šventę užsiregistravo ir aktyviai dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės bendruomenės, o pereinamą „Kaimyno“ taurę į namus isšsivežė aktyviausi bei daugiausia taškų rungtyse surinkę Jankų kaimo atstovai.
Po Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centro stogu tilpo ir Krepšinio turnyras 3×3, ir Stalo teniso turnyras.
Ruošiantis vaikų estafetei „Kaimynukas“, gerą nuotaikos užtaisą kūrė policijos pareigūnas Amsis, kuris vaikams padėjo spalvinti knygutes, žaisti žaidimus, šokti . Visi estafetės dalyvai buvo apdovanoti medaliais !
Organizatorių vardu, dėkojame visiems dalyvavusiems, nuoširdžiu, savanorišku darbu prisidėjusiems prie šventės organizavimo. Tikimės tai taps dar viena gražia bendruomenių tradicija !
Sveikiname nugalėtojus!
Komanda „Kazlų Rūda“: T. Vaišnora, M. Martinaitis, A. Stankevičius (Krepšinio turnyras 3×3).
Višakio Rūdos bendruomenės atstovas : Ž. Budrevičius (Stalo tenisas).
Jankų bendruomenės vaikų komanda: J. Bendžius, G. Poderytė, G. Varanavičiūtė, L. Rutkauskas, P. Olekas
(Estafetė „Kaimynukas“)
Organizatorių foto