• Artimiausi renginiai
  • Savaitgalis
  • Receptai
  • Sūduvos istorija
  • Pranešk
  • Įmonių katalogas
9 °c
Marijampolė
10 ° Št
12 ° Sk
10 ° Pr
Pirmadienis, 8 rugsėjo
Sūduvos Gidas
Justicija
Reklama
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus

Europos mažojo futbolo 6×6 čempionatas: eilinis rumunų triumfas ir pirmoji lietuvių pergalė

2015-09-29
Futbolas
Laikas: 3 min skaitymo
A A

Sukorusi bemaž 3700 kilomentrų pirmyn i atgal, vakar vėlai naktį iš Europos mažojo futbolo 6×6 čempionato, vykusio Kroatijoje, grįžo ir Lietuvos mažojo futbolo asociacijos rinktinė. Patyrusi du pralaimėjimus ir iškovojusi vieną pergalę, rinktinė į kitą etapą nepateko ir tarp 32 valstybių liko 20 vietoje.

Lietuvių pasirodymas. Lietuvos mažojo futbolo asociacijos rinktinė kovojo vienoje grupėje su  Kroatijos, Izraelio ir Liuksemburgo mažojo futbolo rinktinėmis. Pirmasis susitikimas su šeimininkais, lietuviams susiklostė labai nesėkmingai ir vieniems iš čempionato favoritų buvo pralaimėta 1:7

Rungtynių su Kroatija santrauka [https://www.youtube.com/watch?v=Hhe2_Af1uLw]

Mačas su Izraeliu prasidėjo daug sėkmingiau negu su kroatais. Lietuviai daug sėkmingiau gynėsi ir neleido varžovams kurtis progų, o patys laukė savo šanso kontraatakose. Ir tokio šanso sulaukė 11 pirmo kėlinio minutę, kada pabėgęs vienas prieš vieną Artūr Juchno pabandė permesti kamuolį per vartininką. Vartininkas kamuolį atmušė, padarydamas tai už savo baudos aikštelės ribų. Teisėjas iš Latvijos netraktavo to kaip “paskutinės vilties” pražangos ir parodė tik geltoną kortelę. Baudos smūgį puikiai realizavo Tautvydas Bagonas ir 1:0 Lietuvos naudai.

Tačiau varžovai kėlinio pabaigoje įjungė aukštesnę pavarą ir 17 minutę rezultatą išlygino, o kas blogiausia, paskutinėje atakoje įmušė dar kartą ir komandos išėjo ilsėtis esant rezultataui 1:2.

Antrajame kėlinyje Izraelis labiau stengėsi saugoti rezultatą ir ilgiau laikyti kamuolį. Lietuviai bandydavo sukurti vieną kitą kontraataką, bet nesėkmingai, o 35 minutę buvo nubrauktos visos viltys dar išsigelbėti šiose rungtynėse. 3:1 Izraelio pelnyta pergalė.

Video santrauka su Izraeliu [https://www.youtube.com/watch?v=1b0skgUPdFA]

Paskutinės rungtynės su Liuksemburgo šešiuke nieko daug nelėme, abi komandos jau buvo praradusios šansus patekti į kitą etapą. Rungtynės turėjo vykti trečiadinį, bet dėl prasidėjusio stiprios liūties buvo perkeltos į penktadienio rytą. Tiesa, ir penktadienį visų rungtynių metu lijo. Žaidimo sąlygos buvo labai sunkios, aikštė priminė ledo areną, o ne mažojo futbolo stadioną, žaidėjams sunkiai sekėsi išstovėti ant kojų. Tačiau sąlygos abejoms komandoms buvo vienodos. Būtent prie tokių sąlygų žymiai greičiau ir geriau prisitaikė Lietuvos atstovai, kurie visų rungtynių metu diktavo savo žaidimą ir neišnaudoję daugybės progų, pasiekė pirmąją pergalę Europos mažojo futbolo 6×6 čempionatų istorijoje. Galutinis rungtynių rezultatas 7:1 Lietuvos naudai.

Video dar nėra, turėtų būti įkeltas čia: [https://www.youtube.com/channel/UCPffV6AiSNwet6Om-7P2YJA/videos?flow=grid&view=57]

Nors ši pergalė nieko nelėmė, lietuviai liko savo grupėje treti ir į kitą etapą nepateko. Visgi tai yra geriausias komandos pasirodymas per 3 čempionatus. Primename, kad geriausias iki šiol pasiektas rezultatas buvo 2013 metais, debiutiniame čempionate, kuomet buvo iškovotos lygiosios su Italija.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Tomas Molnikas, Darius Pupliauskas, Deivydas Piliukaitis (visi El Dorado), Artur Plešakov, Artūr Juchno (abu Eagle team), Tautvydas Bagonas, Vitalijus Korablikovas, Justinas Zagurskas (Mėgėjų sporto centras), Tomas Guiskis (Riešė).

Čempionai. Europos mažojo futbolo 6×6 čempionais ir vėl tapo Rumunijos mažojo futbolo rinktinė, kuri karaliauja nuo pat 2010 metų, taigi tai jau 6 jų titulas iš eilės. Šį kartą jų varžovais finale buvo šeimininkai kroatai. Bet ir jiems pasipriešinti nepavyko, Rumunija laimėjo 5:1.

Video santrauka [https://www.youtube.com/watch?v=oNoYN36Pg08]

Čempionato išsišokeliai. Bosnija ir Hercagovina ir Vengrija. Tai buvo abiejų šalių debiutas Europos čempionate. Grupėje iškovoję tris pergales, Vengrijos mažojo futbolo rinktinė buvo sustabdyta tik ketvirfinalyje, kada juos 1:0 įveikė kroatai. Nors dėl kai kurių vengrų žaidėjų ir buvo kilę įtarimų, kad jie neatitinka mėgėjų statuso, bet jų atstovams pavyko įrodyti, kad žaidėjai yra mėgėjai ir turi tik mėgėjų kontraktus. Bosnijos ir Hercagovinos pasirodymas buvo dar įspūdingesnis. Grupėje iškovojo dvi pergales ir vienas rungtynes baigė lygiosiomis. Atkrintamosiose varžybose po baudinių serijos nugalėjo ispanus, lenkus ir tik pusfinalio baudinių serijoje pralaimėjo kroatams. Taip per visą čempionatą per pagrindinį nepralaimėjusi nei vienų rungtynių, mažajame finale 4:3 nugalėjusi atstovus iš Čekijos, Bosnijos ir Hercagovinos mažojo futbolo rinktinė iškovojo bronzos medalius.

Žymos: futbolas
DalintisSiųsti

Naujienos iš interneto:

traffix.lt

Rekomenduojami Video:

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žinios

Žmonių spūstys iškilmių naktį ir dieną Marijampolėje
Alvito ežero paslaptys
Informacija daugiabučių namų gyventojams: kaip įsirengti ar atnaujinti automobilių stovėjimo aikštelę
Oficialiai Marijampolėje atidarytas Sūduvos žemo slenksčio kabinetas

Kultūra

„Cirkas“ po atviru dangumi: ypatinga dovana mokslo metų pradžiai
Savaitgalio renginiai Sūduvoje
„Spindulio“ kino teatras kviečia kino po atviru dangumi sezoną uždaryti su Agnės Marcinkevičiūtės filmu „Mūza“
500 kg bulvių skusiančios Linos Ingos Stankaitytės klausimas: „Kas lieka, kai dingsta visi vaidmenys?“

Sportas

Su Malta Kaune išsiskirta lygiosiomis
Naujausia informacija apie Roko Jokubaičio traumą
Kazlų Rūdos diskgolfo lygos „Sporto centro Taurė‘ 2025“ ketvirtą etapą laimėjo Mantas Martinaitis ir Laurynas Beliauskas
„Sporto naktis“ sugrįžta: jau šeštąjį kartą kviečia sporto entuziastus priimti iššūkį

Politika

Iš arčiau: ką iš tikrųjų veikia ta savivaldybė – Finansų ir strateginio planavimo skyrius
Seniūnai aptarė svarbiausias aktualijas ir rudens darbus
Pradedamas investicijų skatinimo priemonių įgyvendinimas Šunskuose
Vilkaviškio rajone pradėtas rengti 2026–2030 metų mokyklų tinklo pertvarkos planas

Įdomu

Žmonių spūstys iškilmių naktį ir dieną Marijampolėje
Psichologė įvardijo, kokią įtaką žmogaus emocinei sveikatai ir produktyvumui daro želdiniai miestuose
Apsipirkimai didelėmis pakuotėmis – ne tik gausioms šeimoms: kaip sutaupyti ir išleisti mažiau
Kodėl mus taip traukia siaubo filmai?

Verslas

Skelbiama registracija į mugę „Sūduvos kraitė 2025“
Profesionalų arsenale: būtinos trimerio dalys komerciniams kraštovaizdžio darbams
Lietuvis apie 8 mėnesių stažuotę Ispanijoje: gamybos simuliacija, „Google translate“, šaltis ir lietuviški saldainiai parduotuvėse
UAB „Gulbelė“ pradėjo naujos krautuvės statybas Kazlų Rūdoje

Mokslas ir studijos

Vilkaviškio rajone pradėtas rengti 2026–2030 metų mokyklų tinklo pertvarkos planas
Studentams su negalia – finansinė parama
Marijampolės meno mokykla – erdvi, saugi ir įkvepianti kūryba
Naujų mokslo metų pradžia paminėta Vilkaviškio rajono mokyklose

Turizmas

Kaimelio dvaras – atgimstantis istorijos liudininkas
EIMIN tęsia investicijas, skirtas į Lietuvą pritraukti užsienio turistų
Įrengta laisvalaikio zona prie Naujaprūdžio (Zyliškės) tvenkinio
Z karta keliauja kitaip: kaip ji keičia turizmo pasaulį?
Reklama
Marimedis Marimedis Marimedis
Pamatyti.lt Pamatyti.lt Pamatyti.lt
Sūduvos Gidas

Teisės saugomos © 2024

Naršyti

  • Pranešk naujieną
  • Naudojimosi taisyklės
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Naujienlaiškis
  • Privatumo politika
  • Kalvarija
  • Kazlų Rūda
  • Marijampolė
  • Šakiai
  • Vilkaviškis

Sekite mus

  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus