• Artimiausi renginiai
  • Savaitgalis
  • Receptai
  • Sūduvos istorija
  • Pranešk
  • Įmonių katalogas
9 °c
Marijampolė
10 ° Št
12 ° Sk
10 ° Pr
Antradienis, 15 liepos
Sūduvos Gidas
Justicija
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus

Išdalyti „Gintarinė Bitė 2024“ apdovanojimai

2024-11-08
Kultūra, Verslas, Vilkaviškis
Laikas: 2 min skaitymo
A A
Išdalyti „Gintarinė Bitė 2024“ apdovanojimai

Išdalyti „Gintarinė Bitė 2024“ apdovanojimai / Vilkaviškio rajono savivaldybės nuotr.

Ketvirtadienį į Klausučių kultūros namus jau penktąjį kartą sukvietė „Gintarinė Bitė 2024“. Tradiciniu tapęs renginys šiemet taip pat įvertino Vilkaviškio rajono nevyriausybines organizacijas (NVO) – prasmingus jų darbus, iškilius vadovus, atsidavimą ir įkvėpimą daryti bei veikti daugiau.

Ant scenos lipęs tarti sveikinimo žodį Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka negailėjo gražių padėkos žodžių nominantams: „Jūs esate verti šių apdovanojimų. Esate mūsų krašto pažibos, vedliai, pavyzdys, kaip nuoširdžiai ir atsidavusiai dirbant drauge galima puoselėti savo kraštą. Ačiū už Jūsų iniciatyvas, neišsenkančias idėjas ir užsidegimą.“

Nevyriausybinės organizacijos buvo apdovanotos 8 kategorijose:

  • Metų nevyriausybinė organizacija – Všį „Muzikos pakrantė“ – už idėjas ir iniciatyvas, puoselėjant kultūrinių patirčių kupiną Vištyčio kraštą. Apdovanojimą atsiėmė VšĮ „Muzikos pakrantė“ idėjų generatorius Egidijus Polita.
  • Metų vadovas – Daiva Riklienė, Vilkaviškio miesto vietos veiklos grupės pirmininkė – už pastangas ir atliktus darbus įgyvendinant Vilkaviškio miesto vietos veiklos grupės tikslus didinat bendruomenių socialinę integraciją, skatinančią darbinių įgūdžių ugdymą bei socialinį verslą.
  • Metų bitininkas – Donatas Kazlauskas – už bendradarbiavimą, rūpestingą palaikymą, suteiktą pagalbą ir dosnią paramą Vilkaviškio rajone veikiančioms nevyriausybinėms organizacijoms.
  • Metų iniciatyva – Vilkaviškio krašto ūkininkų sąjunga – už iniciatyvą po daugelio metų pertraukos Vilkaviškio rajone suorganizuoti žirgų konkūro varžybas. Apdovanojimą atsiėmė sąjungos pirmininkas Arvydas Šlivinskas.
  • Metų bitė – Edita Mykolaitienė, Vilkaviškio parapijos socialinės virtuvės virėja – už toleranciją, kantrybę ir atsakomybę, gebėjimą kiekvieną atvykusį sušildyti ne tik gardžios sriubos dubenėliu, bet ir paguodos žodžiu, nuoširdžia šypsena.
  • Vilkaviškio krašto vietos veiklos grupės Gintarinė bitė – VšĮ Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras – už sėkmingai įgyvendintą rinkodaros projektą „Pagaminta Vilkaviškyje“, subūrusį vietos bendruomenes, gamintojus bei kūrėjus. Apdovanojimą atsiėmė Vilkaviškio TVIC vadovas Vitas Girdauskas.
  • Vilkaviškio miesto vietos veiklos grupės Gintarinė bitė – Reda Besasparienė, Vilkaviškio miesto vietos veiklos grupės valdybos narė – už indėlį į Vilkaviškio miesto vietos veiklos grupės Strateginių tikslų, uždavinių ir veiksmų formulavimą, kuriais siekiama mažinti socialinę atskirtį ir skurdą Vilkaviškio mieste.
  • Vilkaviškio rajono savivaldybės mero Gintarinė bitė – Vilkaviškio futbolo klubas „Bruklinas“ – už istorinius salės futbolo sporto pasiekimus ir Vilkaviškio krašto garsinimą. Apdovanojimą atsiėmė komandos vadovas Šarūnas Litvinas ir žaidėjai.

Renginyje taip pat dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, dekanas Virginijus Gražulevičius, Klausučių seniūnė Judita Skystimienė, Vilkaviškio rajono Tarybos nariai ir kiti garbūs svečiai.

Vilkaviškio nevyriausybinių organizacijų apdovanojimus vedė Oksana ir Lukas Liepinaičiai, jiems asistavo Vilkaviškio kultūros centro merginų šokių grupės narės (vadovė S. Jankienė).

Muzikinius pasirodymus dovanojo Paulina Paukštaitytė ir Giedrius Nakas (fortepijonas).

Renginį organizavo Klausučių kultūros namai, Klausučių kaimo bendruomenė, Vilkaviškio rajono savivaldybė.

Šaltinis: Vilkaviškio rajono savivaldybė
Žymos: Algirdas NeiberkaArvydas ŠlivinskasDaiva RiklienėDonatas KazlauskasEdita MykolaitienėEgidijus PolitaFK BruklinasGiedrius NakasJudita SkystimienėKlausučių kaimo bendruomenėKlausučių kultūros namaiKlausučių seniūnijaLukas LiepinaitisNVO apdovanojimai „Gintarinė Bitė“Paulina PaukštaitytėReda BesasparienėŠarūnas LitvinasVilkaviškio futbolo klubas „Bruklinas“Vilkaviškio krašto ūkininkų sąjungaVilkaviškio kultūros centrasVilkaviškio miesto vietos veiklos grupėVilkaviškio parapijaVilkaviškio rajono savivaldybėVilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centrasVilkaviškio TVICVirginijus GražulevičiusVištytisVitas GavėnasVitas GirdauskasVšį „Muzikos pakrantė“
DalintisSiųsti

Naujienos iš interneto:

traffix.lt

Rekomenduojami Video:

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žinios

Šakių rajone įtariamas pastato padegimas
Šakių rajone tvenkinyje nuskendo žmogus
Šimtmečio proga pasveikinta Arnastina Adelė Dovydaitienė
Daukšiuose – šventė su meile ir dėkingumu

Kultūra

Daukšiuose – šventė su meile ir dėkingumu
Paežerių dvare antrą kartą surengtas Rožių festivalis
Mažieji skaitytojai susibūrė į „Knygos šventę“
Savaitgalio renginiai Sūduvoje

Sportas

Vilkaviškio klubas pasikvietė Vokietijoje žaidusį puolėją ir atsisveikino su kapitonu
Sportininkų dėmesiui: kviečiama registruotis į lengvosios atletikos meistrų čempionatą Marijampolėje
Vilkaviškyje surengta sporto olimpiada „Pasiek daugiau – 2025“
„Perlas Go“ sukirto rankomis su LKL debiutavusiu 19-mečiu

Politika

Šakių rajone baigėsi rajonų vadovų susitikimų ciklas seniūnijose
Prokuroras „čekiukų“ byloje teisiamam P. Isodai siūlo skirti 15 tūkst. eurų baudą ir uždrausti dirbti valstybės tarnyboje
Buvęs Seimo ir Marijampolės savivaldybės narys A. Vyšniauskas pripažintas kaltu dėl korupcinio pobūdžio nusikaltimų
Posėdžiavo Šakių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba

Įdomu

Niekaip negalite atsikelti ryte? Atskleidžia, ką tai signalizuoja apie jūsų sveikatą
Pažvelkime į Žemaitijos Skuodo praeitį
Šildymo sezonas baigėsi, tačiau namų gaisrai nesiliauja: ekspertai nurodo priežastis
Nuo šuns iki modernios signalizacijos: tyrimas parodė, kas lietuviams suteikia daugiausia saugumo jausmo

Verslas

Komandos formavimo renginiai: efektyvių komandų kūrimo strategijos
Marijampolėje – aktuali diskusija apie ES investicijų poveikį regionams
Kazlų Rūdos savivaldybė paskirstė paramą smulkiems prekybininkams
Baltijos šalių ekonomikos: Lietuva išlaiko lyderės poziciją

Mokslas ir studijos

NŠA paskelbė paskutinius valstybinių brandos egzaminų rezultatus
Vilkaviškio rajone – pirmieji šimtukai
Nuo liepos 1 d. jau galima teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams skyrimo
Pokyčiai, kuriuos jau matome: „Šaltinėlis“ keičiasi iš pagrindų

Turizmas

Traukiniu – į kačių sostinę: bilietams į Marijampolę – speciali nuolaida
Baltų keliais: vyko dviejų dienų pažintis su paveldu
Aristokratas, per naktį pralošęs devynis dvarus
Pradėtas įgyvendinti projektas: Orijos ežero pakrančių pritaikymas lankymui
Reklama
Marimedis Marimedis Marimedis
Pamatyti.lt Pamatyti.lt Pamatyti.lt
Sūduvos Gidas

Teisės saugomos © 2024

Naršyti

  • Pranešk naujieną
  • Naudojimosi taisyklės
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Naujienlaiškis
  • Privatumo politika
  • Kalvarija
  • Kazlų Rūda
  • Marijampolė
  • Šakiai
  • Vilkaviškis

Sekite mus

  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus