• Artimiausi renginiai
  • Savaitgalis
  • Receptai
  • Sūduvos istorija
  • Pranešk
  • Įmonių katalogas
9 °c
Marijampolė
10 ° Št
12 ° Sk
10 ° Pr
Pirmadienis, 16 birželio
Sūduvos Gidas
Belodenta
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus

Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai prieš „Lokomotyvą“ iškovojo įtikinamą pergalę

2015-09-21
Futbolas
Laikas: 4 min skaitymo
A A

Atėjo metas, kai LFF I lygoje kovoje dėl medalių po kiekvieno turo liks vis mažiau nežinomųjų. Dar šeši turai ir pirmenybės įvardins savo nugalėtojus ir prizininkus. Kol kas Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai yra prie pat šio trejetuko ir viskas priklausys ne tik nuo komandos bet ir lyderiaujanių vienuolikių sužaistų rungtynių rezultatų.

Negalinti barstyti taškų ir suprantanti jų vertę Sauliaus Vikerto treniruojama komanda šeštadienio popietę vykusiose XXVIII turo rungtynėse be didesnių problemų įveikė ką tik praeitame ture prieš panevėžiečius šventusią pergalę Radviliškio „Lokomotyvo“ vienuolikę. Varžovai buvo įveikti rezultatu 5:0 (4:0). Du įvarčius į varžovų vartus mušė Ramūnas Mačežinskas, po kartą pasižymėjo Mangirdas Radzevičius, Mantas Makutunovičius ir Andrius Urbšys.

Rungtynes „Šilas“ pradėjo šia startine sudėtimi: Mindaugas Ragauskas, Rokas Simanavičius, Mantas Makutunovičius, Edvinas Puzara (75 min Edvinas Chmieliauskas), Mangirdas Radzevičius (65 min Deividas Plečkaitis), Aurelijus Jakelaitis (81 min Edvardas Kaptainis), Aurimas Raginis, Andrius Urbšys, Žilvinas Banys (78 min Tadas Kvietkauskas), Ramūnas Mačežinskas, Evaldas Grigaitis (53 min Haroldas Serbenta). Komandai šįkart verstis teko be Gyčio Urbos.

Rungtynės prasidėjo ne itin didele sparta, galėjo susidaryti įspūdis, kad komandos daugiau galvoja tik apie savus vartus ir užpulti varžovo neskuba. Žiežirbą rungtynėse 6 min pamėgino įskelti Evaldas Grigaitis. Vos gavęs kamuolį jis lėkė Radviliškio komandos vartų link ir lydimas varžovų gynėjų pamėgino smūgiuoti iš baudos aikštės prieigų.

“Lokomotyvo” vartininkas sureagavo ir smūgiuotą kamuolį atrėmė. Kažką panašaus į puolimą 8 min mėgino suorganizuoti ir svečių futbolininkai. Kiek užsibuvę „Šilo“ aikštės pusėje varžovai perdavinėdami kamuolį pateko į nuošalę. Dar vieną impulsą, jau išjudinusį rungtynes 16 min davė Evaldas Grigaitis, kuris kovojant dėl kamuolio atsidūrė ant vejos netoli varžovų baudos aikštės. Aurimo Raginio smūgis buvo tiesmukas ir atsimušė į varžovų pastatytą sienelę. 18 min vėl matomas aikštėje buvo Evaldas Grigaitis. Jo puikų smūgį iš baudos aikštės prieigų ne be vargo Radviliškio vartininkas nukreipė į kampinį.

Džiugu, kad po šio epizodo „Šilas“ kūrė ne neišnaudotas progas, o gamino įvarčius. 22 min dešinėje “Lokomotyvo” baudos aikštės zonoje buvo kliudomas su kamuoliu Evaldas Grigaitis ir skirtas 11 m baudinys. Jį realizavo Andrius Urbšys.  25 min vėl radviliškiečiai nesėkmingai savo baudos aikštėje gynėsi nuo Evaldo Grigaičio reido su kamuoliu. Dar kartą prie 11 m. atžymos ėjo Andrius Urbšys, tačiau šįkart varžovų vartininkas atspėjo kamuolio skriejimo kryptį ir nukreipė kamuolį į kampinį.

Nuo kampinio gairelės jį į baudos aikštę siuntė Žilvinas Banys. Baudos aikštėje kamuolį į vartus nukreipė Mantas Makutunovičius. „Šilas“ pranašumą padvigubino. Kazlų Rūdos komandos puolimo mašina nesustojo. 30 min dešiniame Radviliškio komandos aikštės krašte su kamuoliu buvo Evaldas Grigaitis, kuris skersavo jį į baudos aikštę.

Kaip tik kamuolio nusileidimo trajektorijoje buvo Mangirdas Radzevičius, kuris tiksliai jį nukreipė į vartus ir rezultatas tapo 3:0. Kazlų Rūdos komandos futbolininkai sudraskė varžovų gynybą  ir 33 min. Viskas ėjosi kaip iš pypkės: tarp dviejų varžovų puikų perdavimą į kairę baudos aikštės zoną gavo Mangirdas Radzevičius, kuris pamatė į kitą baudos aikštės zoną įkertantį Ramūną Mačežinską, pro vartininką pažeme atliko perdavimą ir „Šilo“ puolėjui liko tik pataikyti į tuščius vartus. Varžovai buvo pasiųsti į nogdauną.

Šiek tiek agresijos prie Kazlų Rūdos komandos vartų radviliškiečiai pademonstravo 38 min: smūgiuotas kamuolys iš baudos aikštės prieigų sukdamasis skriejo link dešinio vartų kampo, tačiau Mindaugas Ragauskas krisdamas numušė kamuolį į šalį ir pavojų neutralizavo. Pirmame kėlinyje daugiau įvarčių įmušta nebuvo.

Antroje rungtynių pusėje vėl pranašumą turėjo Kazlų Rūdos komanda, kuri neretai lankėsi “Lokomotyvo” aikštės pusėje, tačiau iki baigiamosios atakos dalies vis kažko pritrūkdavo. Radviliškio futbolininkai taip pat ieškojo galimybių prie “Šilo” komandos vartų. Sukurti aštresnį epizodą jiems pirmiems ir pasitaikė proga antro kėlinio pradžioje. 51 min po kamuolio perdavimo iš dešinio krašto baudos aikštėn, joje į kamuolį gerai nepataikė varžovas ir pavojingo smūgio į vartų plotą nesigavo. 59 min po pražangos prieš svečių futbolininką netoli baudos aikštės neblogą smūgį vartų link atliko radviliškietis, tačiau kamuolį Mindaugas Ragauskas sugavo.

“Šilo” puolimas aštrėjo antroje kėlinio pusėje. Realiausią progą pasižymėti “Šilo” komanda galėjo 70 min, kuomet po Ramūno Mačežinsko skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, nepavyko vienu lietimu į vartus pataikyti vos kelių metrų atstumu nuo jų buvusiam Andriui Urbšiui. 74 min po Žilvino Banio puikaus perdavimo į baudos aikštę nepavyko nuginkluoti vartininko ir pasiųsti kamuolio į vartus Ramūnui Mačežinskui. Vis dėlto „Šilo“ futbolininkai nepaliko kėlinio vienui vieno, be įvarčių. 76 min aikštės vidury kamuolį perėmė Haroldas Serbenta, kuris atliko perdavimą į kairį kraštą Andriui Urbšiui. Pastarasis skersavo kamuolį į baudos aikštę ir joje smūgiuodamas galva penktą įvartį į varžovų vartus mušė Ramūnas Mačežinskas. Rungtynėms einant į pabaigą tolimąją artileriją net keletą kartų išmėgino Aurimas Raginis. Dvikovai skaičiuojant paskutinę minutę vienas tokių smūgių vos nevirto įvarčiu. Rungtynės baigėsi, „Šilui“ tai buvo 17 iškovota pergalė.

Po rungtynių kalbintas „Šilo“ komandos strategas Saulius Vikertas, paklaustas, kas daugiausia kėlė prieš jas nerimo, žinant tai, kad komandai negalėjo padėti Gytis Urba, teigė, kad vienintelis galvos skausmas buvo kaip pasiekti eilinę pergalę, nes žingsniuoti atgal jau nebebuvo kur. Svarbiausia buvo susikaupti, išeiti ir laimėti, kažko pernelyg iš varžovų pusės prieš rungtynes nebuvo akcentuota, nebuvo to, kas keltų ypatingą grėsmę. Paprašytas įvertinti balais komandos žaidimą, trenerio manymu, būtų galima parašyti stiprų šešetą, nes visgi pasigendama dar bendrų darnių komandinių veiksmų pačiame žaidime.

Sekančias rungtynes Kazlų Rūdos “Šilas” žais lygiai po savaitės, rugsėjo 26 d., šeštadienį. Į Kazlų Rūdą atvyks Alytaus „Auska“. Rungtynių pradžia – 15.00.

Parengė Giedrius Gorianovas

Žymos: futbolas
DalintisSiųsti

Naujienos iš interneto:

traffix.lt

Rekomenduojami Video:

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žinios

Vilkaviškio rajone automobilyje rastas vyro kūnas
Marijampolėje paminėta Gedulo ir vilties diena
Marijampolės Rotary klubui – 30 metų!
Nuaidėjo 53-oji Kalbos diena: pagerbta kraštietė kalbininkė Dr. Rima Bakšienė

Kultūra

Marijampolėje paminėta Gedulo ir vilties diena
Marijampolės Rotary klubui – 30 metų!
Nuaidėjo 53-oji Kalbos diena: pagerbta kraštietė kalbininkė Dr. Rima Bakšienė
Jungėnuose paminėta Gedulo ir vilties diena

Sportas

Marijampolėje surengta „Sūduvos taurė 2025“
„Sūduva“ ir „Kauno Žalgiris“ vėl sužaidė lygiosiomis
Marijampolės sporto istorijos muziejuje padėkota sporto savaitės organizatoriams ir dalyviams
Pažarauskas ir toliau vilkės „Perlo-Grupinispirkimas.lt“ marškinėlius

Politika

Šakių savivaldybės vadovai tęsia susitikimus su gyventojais
Paskirstytos biudžeto lėšos vaikų vasaros poilsio programoms įgyvendinti
Paskirtas dalinis finansavimas vasaros poilsio ir socializacijos organizavimui
Atsisveikinta su ilgamečiu Virbalio seniūnijos darbininku

Įdomu

Šiandieninė socialinių tinklų įtaka kvapų ir kvepalų suvokimui
Kaip lauko šildytuvas gali padėti sukurti jaukią atmosferą kieme ar sode?
Pelėsis vonios kambaryje: įvardijo dažniausias klaidas bei veiksmingus sprendimus
Net ir lietingą vasarą mūsų odai ir plaukams iššūkių nestinga: kaip reikėtų keisti grožio rutiną?

Verslas

Tekstas, kuris parduoda: kuo skiriasi paprasta kalba nuo rinkodaros šūkių
SEO paslaugos: kaip jos veikia, kokią naudą suteikia
Marijampolėje išrinktas ir kiti Seimo nariai marijampoliečiai nerado laiko atvykti pasikalbėti su Sūduvos verslo bendruomene apie mokesčių reformą
„Mantinga“ plečiasi – atidarė filialą Lenkijoje

Mokslas ir studijos

Marijampolės profesinio rengimo centre – jau prasidėjęs priėmimas
Surengti ilgalaikės profesinio tobulėjimo programos „Universalaus dizaino mokymui – nuo pritaikymo iki universalumo“ mokymai
Sūduvos gimnazijoje – pažangi prevencinė priemonė prieš rūkymą
Kalvarijos savivaldybės ugdymo įstaigos įsitraukė į iniciatyvą „Kryptis – profesijų pasaulis 2025“

Turizmas

Baltų keliais: vyko dviejų dienų pažintis su paveldu
Aristokratas, per naktį pralošęs devynis dvarus
Pradėtas įgyvendinti projektas: Orijos ežero pakrančių pritaikymas lankymui
Ekskursijos dalyvius žavėjo Marijampolės miesto grožis ir negirdėtos istorijos
Reklama
Marimedis Marimedis Marimedis
Pamatyti.lt Pamatyti.lt Pamatyti.lt
Sūduvos Gidas

Teisės saugomos © 2024

Naršyti

  • Pranešk naujieną
  • Naudojimosi taisyklės
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Naujienlaiškis
  • Privatumo politika
  • Kalvarija
  • Kazlų Rūda
  • Marijampolė
  • Šakiai
  • Vilkaviškis

Sekite mus

  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus