Šių metų konferencija „O kas po 12?“ vėl sukvietė jaunimą į renginį, kuris jau tapo finansinio raštingumo ir karjeros planavimo simboliu. Mokiniai iš visos Marijampolės savivaldybės susirinko išgirsti pranešimų, sėkmės istorijų, kurios įkvepia ir priverčia susimąstyti apie ateitį bei drąsiai žengti pirmuosius savarankiškumo žingsnius.
Renginyje lankėsi Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, Savivaldybės administracijos direktorius Nerijus Mašalaitis, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Loreta Matusevičienė.
„Džiaugiuosi, kad Marijampolėje jau ne pirmą kartą organizuojama konferencija „O kas po 12?“, kuri ne tik drąsina jaunimą svajoti, bet ir suteikia praktinių žinių, kaip šias svajones paversti tikrove. Marijampolės savivaldybė jau keletą metų skiria ypatingą dėmesį finansinio raštingumo ugdymui, padėdama jaunimui geriau suprasti finansų valdymo svarbą. Baigęs mokyklą kiekvienas jaunas žmogus susiduria su naujais iššūkiais, ypač finansų planavimo srityje, todėl tokios iniciatyvos kaip ši yra neįkainojamos. Tikiu, kad konferencija taps įkvėpimu jauniems žmonėms drąsiai siekti savo tikslų ir kurti savo ateitį čia, Lietuvoje,“ – sakė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.
Dalyviai sužinojo, kaip galima pradėti uždirbti pirmuosius pinigus dar mokantis mokykloje, kokie yra pirmieji žingsniai kuriant verslą ir kaip investicijos gali tapti sėkmingos karjeros dalimi. Taip pat buvo aptartos šiuolaikinės galimybės derinti darbą su kelionėmis ir iššūkiai, kylantys siekiant tokio gyvenimo būdo. Žaidimų industrijos perspektyvos, asmeninių finansų valdymo svarba ir daugybė kitų temų kvietė jaunimą pažinti sparčiai kintančio pasaulio galimybes.
Konferencijos metu organizatoriai nepamiršo ir pramogų – dalyviai turėjo galimybę laimėti daugybę prizų, kurių buvo net 100.
Konferencija jau antrus metus organizuojama siekiant išsiųsti aiškią žinutę – nesvarbu, iš kur esi, nesvarbu, kokioje aplinkoje augi, nesvarbu, kiek tau metų – gali viską. Gali investuoti, gali kurti savo pirmąjį verslą dar mokyklos suole, pasirinkti geriausią savo karjeros kelią, BANDYTI vėl ir vėl.
Moksleiviai buvo drąsinami svajoti, imtis veiksmų, kurti savo pirmąjį verslą, bandyti naujus kelius ir, svarbiausia, nebijoti nesėkmių.