• Artimiausi renginiai
  • Savaitgalis
  • Receptai
  • Sūduvos istorija
  • Pranešk
  • Įmonių katalogas
9 °c
Marijampolė
10 ° Št
12 ° Sk
10 ° Pr
Sekmadienis, 29 birželio
Sūduvos Gidas
Justicija
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus

Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybių starte „Savi“ ir „Niekur nežaidę“ komandų pergalės

2022-12-13
Futbolas, Sportas
Laikas: 3 min skaitymo
A A
Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybės

Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybės / Kazlų Rūdos SC nuotr.

Sekmadienį, Kazlų Rūdos sporto centro salėje startavo tradicinės Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybės.

MAFF ir sporto centro organizuotame beveik tris mėnesius truksiančiame futbolo maratone šiame sezone prie starto linijos stojo šešios kelias savivaldybes aprėpiančios futbolo mėgėjų komandos.

Tiesa, nuo mėgėjų iki profesionalumo – vienas žingsnis. Tai įrodo ir praėjusio sezono vaisiai.

Šių pirmenybių praeitų metų nugalėtojai, Vilkaviškio „Bruklino“ futbolininkai, laimėję ir finalinį kelių šalies regionų etapą, išsikovojo kelialapį į Lietuvos futsal „A“ lygą ir kaip matome Marijampolės apskrities komanda labai konkurencingai rungtyniauja pajėgiausioje šalies futsal lygoje.

Toks šansas panašu bus suteiktas ir šiais metais komandai, kuri sugebės geriausiai pasirodyti vėl finaliniame apskričių nugalėtojų etape. Tam be abejo, pirmiausia reikia tapti čempionu savo zonoje.

Taigi, į apskrities nugalėtojų trofėjų šiais metais nusitaikė iš kelių regione esančių miestų sukomplektuotas INTER, Kalvarijos savivaldybės mundurą ginantis „Kofas“, Marijampolės regionui atstovaujanti minėto miesto komanda „Niekur nežaidę“ bei rajono ekipa „Liūtai“.

Į konkurencines akistatas įsijungė ir dvi Kazlų Rūdos komandos; futbolo veteranų pagrindu, prisišliejant šiek tiek ir jaunimui, sukomplektuoti „Savi“, na ir jau ne vienerius metus gyvuojanti „Kazlų Rūda“, kuri pirmąkart savo istorijoje sugebėjo laimėti dar visiškai neseniai nuskambėjusias MAFF 7×7 futbolo pirmenybes.

Pagal Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybių reglamentą, jose dalyvaujančios komandos sužais dviejų ratų sistema ir Didžiajame finale susitiks po reguliaraus sezono 1-2 vietas užėmusios komandos, na  o Mažajame – 3-4 vietas užėmusios ekipos. Visos komandos sužais iš viso po 10-11 rungtynių.

Sekmadienį sezoną atidarė Kazlų Rūdos „Savi“ ir Kalvarijos „Kofas“ futbolininkai. Pirmojo įvarčio autoriumi tapo kalvarijietis Arnas Ručys, kuris jau 5-ąją rungtynių minutę paženklino E.Vyšniausko ginamų vartų tinklą – 0:1, bet varžovų džiaugsmas truko ne taip ir ilgai, nes dar kėlinio viduryje baudos aikštėje neleistinai buvo stabdomas Kazlų Rūdos komandos futbolininkas K.Kleiva ir už tai skirtas 6 m baudinys.

Jį „Savi“ futbolininkas realizavo, taip išlygindamas rezultatą, o prabėgus vos minutei, po tėčio E.Besarabovo perdavimo, „Savi“ komandą priekin išvedė sūnus K.Besarabovas – 2:1. Dar nesibaigus pirmai dvikovos pusei, 15-ąją minutę dar vieną tikslų smūgį pasiuntė K.Kleiva, padidindamas kazlųrūdiečių pranašumą iki 2 įvarčių – 3:1.

Antrajame kėlinyje „Savi“ futbolininkai demonstravo, kad yra solidesni ir jų sukaupta persvara nėra atsitiktinė. To pasekmė buvo 25-ąją minutę kritęs dar vienas įvartis į „Kofas“ komandos vartus. Pasižymėjo K.Kleiva – 4:1. Kalvarijiečiai puolime taipogi nebuvo nuliniai, į rungtynes „Kofo“ futbolininkai pamėgino kabintis švelninant 31-ąją minutę rezultatą T.Puzarai – 4:2. Visgi daugiau varžovai nepriartėjo, o galutinį tašką paskutinę, 40-ąją rungtynių minutę padėjo K.Besarabovas  – 5:2. „Savi“ sezoną pradėdami pergale į turnyrinę lentelę brūkštelėjo pirmuosius tris taškus.

Antroji sezono startinė akistata vyko tarp dviejų Marijampolės regiono komandų, viena kitai gerai žinomų „Niekur nežaidę“ ir „Liūtai“.

Kaip parodė rungtynių eiga, pastarieji pateisino savo komandos pavadinimą iš esmės pusantro kėlinio. Neblogą toną savo komandai 8-ąją rungtynių minutę uždavė šovęs kamuolį į varžovų vartų tinklą A.Uleckas, išvesdamas „Liūtus“ į priekį – 1:0. „Niekur nežaidę“ futbolininkams teko kiek paplušėti, siekiant atstatyti rungtynių pusiausvyrą.

Marijampoliškiai kūrė aštrių epizodų prie „Liūtų“ vartų, tačiau gana puikų žaidimą demonstravo, atremdamas ne vieną smūgiuotą kamuolį, vartininkas Vakaris Dembinskas. „Niekur nežaidę“ visvien pasiekė savo. 16-ąją minutę rezultatą išlygino P.Kuconis – 1:1. „Liūtai“ letenų nenuleido ir toliau mėgino kabintis varžovams į atlapus.

Panašu, jog tai truko iki 30-sios rungtynių minutės. Tuomet „Niekur nežaidę“ futbolininkus į priekį išvedė T.Janušauskas, o vos po poros minučių, prie varžovų vartų perėmęs kamuolį marijampoliečių pranašumą padidino E.Burdzilauskas – 3:1.

Per sekančias vos dvi tris rungtynių minutes į „Liūtų“ vartus krito dar du įvarčiai. Vėl pasižymėjo E.Burdzilauskas ir P.Kuconis – 5:1.

Nors „Liūtams“ įpūsti vilties 37-ąją minutę mėgino A.Uleckas – 5:2, tačiau Marijampolės rajono komanda, susirinkusi 6 pražangas, 38-ąją minutę gavo 1 įvarčio porciją nuo 10 m atžymos, baudinį realizuojant E.Burdzilauskui, na o galutinai dar tą pačią minutę varžovus į nogdauną pasiuntė P.Kuconis – 7:2.

Iki rungtynių pabaigos spėjo pasižymėti ir „Liūtų“ futbolininkas A.Macijauskas, tačiau rezultatas 7:3 reiškė, kad trys taškai keliauja į „Niekur nežaidę“ taupomają kasą.

 

Šaltinis: Kazlų Rūdos sporto centras
Žymos: FK BruklinasFK KofasFK SaviMarijampolės apskrities salės futbolo pirmenybės
DalintisSiųsti

Naujienos iš interneto:

traffix.lt

Rekomenduojami Video:

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žinios

Policijos suvestinėje – įvykių margumynas: ieškoma priekaba „Regitroje“ ir 4000 eurų praradusi moteris
MRU Sūduvos akademija išlydėjo pirmąją absolventų laidą
Marijampolėje – stiprinama kontrolė dėl nelegalių pavežėjų
Janinos šimtmetis – širdies šventė visiems

Kultūra

Marijampoliečiai Jonines šventė prie Šešupės krantų
Joninių vakarą Valavičiuose nuvilnijo šventė, skirta ne tik Jonams – paminėtas ir kaimo 230-asis jubiliejus
Joninės nuskambėjo Kalvarijos Karališkame parke
Sasnava paminėjo įspūdingą 250 metų jubiliejų

Sportas

Koks sportas gali padėti prailginti gyvenimo trukmę?
Donatas Vencevičius: „Gaila, nes buvome arčiau pergalės“
Sportuoji, bet rezultatai lėti? Galbūt kaltas šis nepastebėtas papildas
Rezultatyviose rungtynėse – lygiosios prieš Vilniaus „Žalgirį“

Politika

Prie Vyriausybės vyko pareigūnų piketas dėl per mažų algų: policininkai kvietė G. Palucką į ekipažą
R. Juknevičienė: „Ukraina jau dabar kariauja kaip de facto NATO narė“
Marijampolės savivaldybės delegacija lankėsi Norvegijos mieste Kvame
Vyko Vilkaviškio rajono asmenų su negalia draugijos ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas

Įdomu

Kaip suderinti norą sulieknėti ir gerą savijautą? 4 esminės taisyklės
Koks sportas gali padėti prailginti gyvenimo trukmę?
Celiulitas vasarą: ar įmanoma jį sušvelninti?
Janinos šimtmetis – širdies šventė visiems

Verslas

Šiemet įsigalios nulinės emisijos aktas: tikisi žaliųjų technologijų proveržio Lietuvoje
Kaip išvengti rizikų pervežant negabaritinius krovinius?
Z kartos darbuotojai keičia žaidimo taisykles – ką turėtų žinoti Sūduvos regiono darbdaviai?
Kaip kalbų mokėjimas stiprina įmonės įvaizdį tarptautinėje rinkoje?

Mokslas ir studijos

MRU Sūduvos akademija išlydėjo pirmąją absolventų laidą
MRU Sūduvos akademija – universitetas, kuris renkasi būti arčiau tavęs
Gabiems mokiniams ir meno kūrėjams įteiktos premijos
Sveikatos apsaugos ministerija kviečia būsimus studentus rinktis slaugos studijas ir studijuoti nemokamai bei gauti stipendiją

Turizmas

Baltų keliais: vyko dviejų dienų pažintis su paveldu
Aristokratas, per naktį pralošęs devynis dvarus
Pradėtas įgyvendinti projektas: Orijos ežero pakrančių pritaikymas lankymui
Ekskursijos dalyvius žavėjo Marijampolės miesto grožis ir negirdėtos istorijos
Reklama
Marimedis Marimedis Marimedis
Pamatyti.lt Pamatyti.lt Pamatyti.lt
Sūduvos Gidas

Teisės saugomos © 2024

Naršyti

  • Pranešk naujieną
  • Naudojimosi taisyklės
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Naujienlaiškis
  • Privatumo politika
  • Kalvarija
  • Kazlų Rūda
  • Marijampolė
  • Šakiai
  • Vilkaviškis

Sekite mus

  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus