Marijampolės PRC Kudirkos Naumiesčio skyriaus atstovai dalyvavo Ingridos Riškutės kryželiu siuvinėtų paveikslų parodoje, mokiniai leido laiką edukacinėje išvykoje, apsilankyta Marijampolės PSPC Socialinės globos skyriuje bei tarptautinėje statybų verslo parodoje ir tobulintos žinos integruotoje chemijos-biologijos pamokoje.
PARODA
Balandžio 30 dieną Kudirkos Naumiesčio skyriaus profesijos mokytojos A.Stasiulaitienė ir G. Jasevičiūtė su individualios priežiūros darbuotojo modulinės profesinio mokymo programos mokinėmis, pagal modulius „Socialinių paslaugų teikimas asmeniui pagal nustatytą poreikį” ir „Asmens saugumą užtikrinančių sąlygų sudarymas” dalyvavo Ingridos Riškutės kryželiu siuvinėtų paveikslų parodoje.
Šioje parodoje buvo galima išvysti, kaip žmogus turintis negalią per meną dalijasi savo jausmais, pasaulėžiūra, istorija, siekia savo svajonių ir tikslų.
Tai – gyvas pavyzdys kaip individualios priežiūros darbuotojas dirbdamas su meile žmogui, profesionalumu ir atsidavimu gali padėti negalią paversti galia.
Akimirkos iš Gimnazijos skyriaus edukacinės išvykos Druskininkai – Liškiava.
VIZITAI
Gegužės 2 dieną Marijampolės PRC Kudirkos Naumiesčio skyriaus slaugytojo padėjėjo modulinės profesinio mokymo programos mokinės su profesijos mokytojomis Rima Podolskiene ir Rūta Belevičiene lankėsi Marijampolės PSPC Socialinės globos skyriuje.
Mokinės pagilino praktines žinias modulyje „Techninių slaugos darbų atlikimas”.
Esame dėkingi socialinės globos skyriaus darbuotojams už šiltą priėmimą ir draugiškai pasidalinusiems profesiniais įgūdžiais.
IŠVYKOS
Apdailininko ir dažytojo-tinkuotojo padėjėjo profesijos mokiniai kartu su profesijos mokytojais lankėsi kasmetinėje tarptautinėje statybų verslo parodoje RESTA2024.
INTEGRUOTA PAMOKA
Gegužės 3 dieną Marijampolės PRC Vilkaviškio skyriaus I gimnazijos klasės mokiniai dalyvavo integruotoje chemijos – biologijos pamokoje „Vanduo visam gyvenimui“, kuri vyko netradicinėje aplinkoje.
Mokiniai kartu su chemijos mokytoja Dale Kygiene ir biologijos mokytoja Vaida Rudalevičiene susipažino su Vilkaviškio miesto nuotekų valymo įrenginiais, išsiaiškino vandens kelią nuo nuotekų iki išvalyto ir išleidžiamo vandens į upelį.
Mokiniai taip pat sužinojo, kaip atliekami įvairūs vandens tyrimai, išgirdo apie galimus vandens taršos šaltinius bei nitratų poveikį žmogaus organizmui.
Pamokoje dalyvavę mokiniai sužinojo, kad Vilkaviškio miesto vanduo yra jau daug metų pripažįstamas pačiu švariausiu ir minkščiausiu Lietuvoje.